Trwa ładowanie...

Ktoś przesunął drabinę, więc sprawdzili monitoring. I osłupieli - mężczyzna onanizował się, podglądając ich córki

Policja w stanie Indiana poszukuje mężczyzny, który 21 sierpnia został nagrany przez monitoring zainstalowany w prywatnym domu. Na wideo widać podejrzanego, który onanizuje się podglądając dwie nieletnie dziewczynki.

Share
Ktoś przesunął drabinę, więc sprawdzili monitoring. I osłupieli - mężczyzna onanizował się, podglądając ich córki
Źródło: x
d2btx6j

Nydia Botero z Plainfield w Indianie pokłóciła się z mężem o to, które z nich przestawiło drabinę, blokując drzwiczki dla psa. Oboje byli przekonani, że wina jest po drugiej stronie, więc postanowili sprawdzić nagranie z monitoringu. To, co zobaczyli ich przeraziło. Kamery zarejestrowały mężczyznę skradającego się przez ogródek i usiłującego przystawić drabinę do ściany domu. W końcu rezygnuje i wspina się na drzewo.

Z gałęzi ma idealny widok na to, co dzieje się w domu. Zagląda przez okno, w którym dwie nieletnie córki Nydii przygotowują się do wyjścia do szkoły. Mężczyzna zaczyna się onanizować. - Nie obchodziło go, że narusza naszą prywatność. Po prostu zaczął się zabawiać - mówi przejęta Botero. - Nie chcę sobie nawet wyobrażać, co by było, gdyby dostał się do środka.

Takiego scenariusza nie musi sobie wyobrażać mieszkająca naprzeciw Bekezela Mguquka. Kobietę zaalarmował krzyk jej nastoletniej córki i siostrzenic. - Ich twarze, one były przerażone - relacjonuje Mguquka. Dziewczynki obudziły się i zobaczyły mężczyznę czołgającego się przez ich sypialnię. - Nic nie powiedział. Po prostu się gapił - twierdzi Bekezela. Mężczyzna miał włamać się do jej domu po raz drugi w ciągu zaledwie trzech tygodni.

d2btx6j

Podziel się opinią

Share
d2btx6j
d2btx6j
Więcej tematów