Trwa ładowanie...
20-09-2007 12:41

Krzysztof Bosak: "Taniec z gwiazdami" jest bezlitosny

Mechanizm jest prosty. Sandra Lewandowska dostała nie za dużo punktów od komisji i nie za dużo sms-ów od widzów. Ten program jest bezlitosny. Jeżeli ktoś dostaje słabą punktację od komisji za taniec i nie dostaje sms-ów od widzów odpada z programu - powiedział w audycji "Salon Polityczny Trójki" rzecznik Ligi Polskich Rodzin Krzysztof Bosak.

Krzysztof Bosak: "Taniec z gwiazdami" jest bezlitosnyŹródło: PAP
d378spb
d378spb

Michał Karnowski: Zapytam o "Taniec z Gwiazdami"? Jak tam treningi? Jak to wszystko wygląda?

Krzysztof Bosak: Rozumiem, że cała Trójka jest zainteresowana i śledzi. Trenuję, przygotowuję się w wolnych chwilach pomiędzy zajmowaniem się już kampanią wyborczą, zbieraniem podpisów, układaniem list i śledzeniem informacji o upartyjnieniu TVP i odejściu Lisa z Polsatu. Ciągle sobie trenuję tańce i w tę niedzielę kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami". Nie wiem, jak długo jeszcze będzie mi dane w tym programie pozostawać.

Dlaczego Sandra Lewandowska tak szybko odpadła?

- Mam teraz być komentatorem tanecznym?

d378spb

Pan to widzi od kulis. Może był drukowany wynik? Nie wiem.

- Mechanizm jest prosty. Dostała nie za dużo punktów od komisji i nie za dużo sms-ów od widzów. Ten program jest bezlitosny. Jeżeli ktoś dostaje słabą punktację od komisji za taniec i nie dostaje sms-ów od widzów odpada z programu.

Zupełnie jak w polityce.

- I mnie to czeka w tym odcinku lub w następnych. Zobaczymy.

Co będzie Pan w tym tygodniu tańczył?

- To będzie tango.

Teraz na trening czy do Sejmu?

- Za jakiś czas. Ale obowiązki polityczne przeplatają się z tańczeniem. Myślę, że to jest jakaś odskocznia od kampanii wyborczej.

Przestrzegamy. Świat celebrities, świat show biznesu, potrafi być chyba bardziej bezwzględny niż polityki. Dziękujemy bardzo. Krzysztof Bosak, rzecznik Ligi Polskich Rodzin, był gościem "Salonu".

- Dziękuję również.

Przeczytaj cały wywiad

d378spb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d378spb
Więcej tematów