Trwa ładowanie...
dne8sow

Krystyna Pawłowicz o kulisach jej konfliktu z Owsiakiem. "Od 4 lat mnie prześladuje"

Posłanka Krystyna Pawłowicz twierdzi, że Jerzy Owsiak "mści się" na niej za słowa, które powiedziała podczas wywiadu w 2014 r. Konflikt zaprowadził parlamentarzystkę i szefa WOŚP do sądu. Pawłowicz jest przekonana, że Owsiak "uprawia nienawistny mobbing".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Pawłowicz zapewniła, że Owsiaka czeka jeszcze 3. sprawa sądowa
Krystyna Pawłowicz zapewniła, że Owsiaka czeka jeszcze 3. sprawa sądowa (Agencja Gazeta, Fot: Jacek Marczewski)
dne8sow

- Pan Owsiak od 4 lat mnie prześladuje i uprawia nienawistny mobbing. Z braku argumentów reaguje emocjonalnie i agresywnie wobec mnie. Podczas rozprawy krzyczał do sędziego - stwierdziła w rozmowie z portalem wpolityce.pl Krystyna Pawłowicz.

Posłanka i Jerzy Owsiak stanęli przed sądem z powodu konkursu, w którym można było wygrać koszulkę z podobizną Pawłowicz. Szef WOŚP poinformował, że wystarczy rozszyfrować skrót. Jego rozwinięcie było wulgarną nazwą profilu na Facebooku, który publikuje niekorzystne wobec posłanki wpisy i obrazki.

Zdaniem Pawłowicz spór rozpoczął się cztery lata temu, gdy w wywiadzie stwierdziła, że katolicy powinni wpłacać pieniądze na Caritas, a nie na WOŚP. - To zapoczątkowało trwające do dziś różne formy zemsty ze strony p. Owsiaka wobec mnie - uważa Pawłowicz.

dne8sow

Jak twierdzi, podczas ostatniej rozprawy Owsiak "odgrywał pokrzywdzonego" i zawiesił na szyi Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski. - Uważam za niegodne posługiwanie się przez J. Owsiaka przed sądem wysokim odznaczeniem państwowym w procesie cywilnym, w którym osoba odznaczona oskarżona jest przez starszą kobietę o niezawistne, wulgarne poniżające zachowanie - twierdzi Pawłowicz.

Zobacz także: Nikt tak nie zbeształ Jarosława Zielińskiego. Michał Kamiński: jest niebywale śmieszny

Źródło: wpolityce.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dne8sow

Podziel się opinią

Share
dne8sow
dne8sow
Więcej tematów