Trwa ładowanie...
ycipk-16z208

Krystyna Pawłowicz: o 11 listopada, nienormalności i hańbie

Krystyna Pawłowicz o 11 listopada i Marszu Niepodległości. Nawiązuje do słów lidera opozycji Grzegorza Schetyny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Pawłowicz: o 11 listopada, nienormalności i hańbie
Krystyna Pawłowicz: o 11 listopada, nienormalności i hańbie (East News)
ycipk-16z208

Krystyna Pawłowicz - Marsz Niepodległości

Wczoraj na temat obchodów Święta Niepodległości 11 listopada wypowiedział się Grzegorz Schetyna, Marsz Niepodległości określił mianem „marszu wstydu i hańby”. Wiadomo, że został spytany o negocjacje pomiędzy prezydentem, a organizatorami Marszu Niepodległości, które były prowadzone w sprawie uroczystości 11 listopada. W odpowiedzi stwierdził, że nie tak powinno wyglądać uroczyste obchodzenie tak ważnej dla Polaków rocznicy. Do jego słów postanowiła odnieść się posłanka PiS Krystyna Pawłowicz.

Krystyna Pawłowicz o 11 listopada

ycipk-16z208

Posłanka PiS w swoim wpisie na twitterze wyraziła jawną krytykę słów Grzegorza Schetyny. Zaznaczyła, że Marsz Niepodległości organizowany z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, odbędzie się z udziałem: „weteranów, harcerzy, prezydenta, setek tysięcy Polaków dumnych z odrodzenia swej Ojczyzny”. Następnie wspomniała o użytym przez Schetyna określeniu „marszcz hańby” i ironizując zasugerowała, że… definicję polskości dla opozycji stanowi „nienormalność i hańba”.

Święto Niepodległości – będzie kompromis?

Według informacji podanych przez wiceprezesa Ruchu Narodowego, Krzysztofa Bosaka, rząd zmienił już negocjatorów. Obecnie trwają rozmowy w sprawie wypracowania kompromisu odnośnie wspólnych obchodów 11 listopada. Zdaniem Bosaka wypracowanie porozumienia jest bardzo możliwe, zapowiedział jednak, że nie zamierza iść obok polityków PiS, ale zwykłych uczestników wydarzenia.

ycipk-16z208
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-16z208

ycipk-16z208
ycipk-16z208