Trwa ładowanie...
dkrrsci
Wprost

Krystyna Kurczab-Redlich: Władimir Putin piekielnie boi się przeciwników

- Władimir Putin to człowiek, który piekielnie się boi przeciwników. On nie potrafi dyskutować, potrafi tylko wygłaszać mowy - mówi we "Wprost" Krystyna Kurczab-Redlich, polska dziennikarka, która 15 lat pracowała w Rosji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Kurczab-Redlich: Władimir Putin piekielnie boi się przeciwników
(PAP/EPA, Fot: ALEXEY NIKOLSKY)
dkrrsci

- Wielu, dopiero teraz zaczyna rozumieć, o czym niektórzy dziennikarze mówili od dawna. Że Putin był i jest groźny, że jest bezwzględny; nie powstrzyma się przed niczym - mówi Kurczab-Redlich. Zaznacza, że ma w pamięci zarówno wysadzanie domów ze spokojnie śpiącymi mieszkańcami w 1999 r. po to, by udowodnić istnienie czeczeńskiego terroru i zacząć - potrzebną mu - wojnę, i bezwzględność wobec zakładników na Dubrowce czy w Biesłanie.

W jej ocenie Putin to "człowiek totalnie nieszczęśliwy i totalnie sam". - Tak naprawdę jest to człowiek, który piekielnie się boi przeciwników. On nie potrafi dyskutować, potrafi tylko wygłaszać mowy do tych, którzy myślą tak jak on. Jeden wódz, jedna partia, jedna telewizja. Jest OK - mówi.

Kurczab-Redlich dopytywana o sankcje wobec Rosji, mówi, że sensowne będą tylko te, które ugodzą w samego Putina. - A tak tylko wzmogą w Rosjanach wpajane im od lat przekonanie, że cały świat jest przeciwko nim - puentuje.

Źródło: "Wprost"

dkrrsci

Podziel się opinią

Share
dkrrsci
dkrrsci
Więcej tematów