Trwa ładowanie...

Krystyna Demska-Olbrychska o Krawczykach: "Jak ktoś nie był w środku rodziny, nic nie wie"

W środę w Zgierzu odbędzie rozprawa w sprawie spadku po Krzysztofie Krawczyku. Rodzinny spór pomiędzy synem zmarłego artysty a wdową Ewą Krawczyk skomentowała Krystyna Demska-Olbrychska. Jej zdaniem to "intymna i przykra sprawa".

Share
Krystyna Demska-Olbrychska o Krawczykach: "Jak ktoś nie był w środku rodziny, nic nie wie"
Krystyna Demska-Olbrychska o Krawczykach: "Jak ktoś nie był w środku rodziny, nic nie wie"Źródło: East News, fot: Mikolaj Zacharow
d206etd

Spór w domu Krawczyków jest szeroko komentowany od ostatnich kilku tygodni. Syn zmarłej legendy polskiej muzyki Krzysztof Krawczyk junior twierdzi, że żyje na granicy biedy i nie ma gdzie mieszkać. W momencie śmierci swojego ojca wolą artysty cały jego majątek dziedziczy jego żona. Syna nie uwzględniono w testamencie.

Do delikatnej sprawy odniosła się w "Fakcie" Krystyna Demska-Olbrychska, wieloletnia przyjaciółka domu Krawczyków. - Jak ktoś nie był w środku rodziny, nic nie wie - powiedziała w rozmowie z dziennikiem.

- Ja i Daniel przyjaźniliśmy się z Krzysztofem. Bardzo często rozmawialiśmy o tym - wyjaśniła Krystyna Demska-Olbrychska, odnosząc się do sporu Krzysztofa Krawczyka juniora z Ewą Krawczyk.

d206etd

Żona Daniela Olbrychskiego podkreśliła, że ze względu na złożoność sprawy, nie może zdradzić żadnych innych szczegółów.

W środę 19 maja w sądzie w Zgierzu odbędzie się rozprawa w sprawie spadku po Krzysztofie Krawczyku. Jak ujawnił w rozmowie z WP Krzysztof Cwynar, który na co dzień pomaga synowi Krawczyka, junior nie będzie podważał testamentu ojca. Najprawdopodobniej reprezentująca go pełnomocniczka wystąpi o prawo o zachowku.

Zobacz też: Byliśmy na grobie Krawczyka. Ewa Krawczyk: "Nie radzę sobie"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d206etd

Podziel się opinią

Share
d206etd
d206etd
Więcej tematów