Trwa ładowanie...
dco0ow2

Krasnystaw. Policyjny pościg za 15-latkiem. Znalazł samochód i ruszył

Trzech nastolatków zabrało cudzy samochód i jeździło ulicami Krasnegostawu. Gdy kończyło im się paliwo, nawet go zatankowali. Ich 2-godzinną przejażdżkę zakończył patrol policji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kluczyki od samochodu nastolatkowie znaleźli na ulicy
Kluczyki od samochodu nastolatkowie znaleźli na ulicy (Policja)
dco0ow2

Widząc radiowóz kierujący samochodem nastolatek postanowili szybko zmienić kierunek jazdy. To spowodowało, że ruszyli za nim policjanci.

Chłopak nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe. Na jednym ze skrzyżowań w Krasnymstawie stracił panowanie nad autem i uderzył w krawężnik uszkadzając dwa koła. Chłopak jeszcze przez kilkaset metrów próbował jechać. Następnie nastolatkowie rozbiegli się w różne strony.

Policjantom udało się zatrzymać 19-latka. Później ustalili, że samochodem kierował 15-latek, a trzeci pasażer miał 14 lat. Wszyscy zostali już przesłuchani.

dco0ow2

15-latek, który kierował samochodem, odpowie przed sądem dla nieletnich za krótkotrwałe użycie pojazdu, niezatrzymanie się do kontroli, jazdę bez uprawnień i inne popełnione w czasie ucieczki wykroczenia. Pozostali nastolatkowie, po niedzielnym pościgu, usłyszeli zarzuty krótkotrwałego użycia pojazdu.

Zobacz także: Duży problem PiS w samorządzie. Tomasz Poręba: żarty się skończyły

Skąd nastolatkowie mieli samochód? Kluczyki od samochodu znaleźli na ulicy, a następnie chodzili i sprawdzali, który samochód nimi otworzą. W końcu udało się z fordem i ruszyli na przejażdżkę. Zanim nie zostali zauważeni przez policję, zmieniali się za kierownicą i zatankowali samochód.

_**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**_

dco0ow2

Podziel się opinią

Share
dco0ow2
dco0ow2
Więcej tematów