Trwa ładowanie...

Zwolniono kolejarza, który obsikał dworzec!

Mężczyzna pokazywał w kierunku fotografa obraźliwe gesty!

Zwolniono kolejarza, który obsikał dworzec!
d2gug44
d2gug44

Do zdarzenia doszło 21 marca. Mieszkaniec Warszawy, który dokumentował remont dworca Centralnego, zauważył elegancko ubranego mężczyznę, który na jednym z peronów bezczelnie rozpiął rozporek i załatwił swoej potrzeby. Na zwrócenie mu uwagi zareagował... obraźliwym gestem. Fotograf zgłosił sprawę na policję, a ta natychmiast przyłapała łobuza, ukrywającego się w jednej z dworcowych kawiarni.

Media natychmiast ustaliły, że wandal nazywa się Krzysztof Knapik i jest... pracownikiem Przewozów Regionalnych. Mało tego: jest przewodniczącym Związku Zawodowego Kolejarzy Małopolski!

Mężczyzna wprawdzie tłumaczył się zdrowiem (chore nerki), ale nie znalazł tłumaczenia dla obraźliwych gestów i ucieczki. Został zwolniony.

"Zarząd, podejmując taką decyzję, kierował się przede wszystkim dobrem spółki. Tym samym chcemy podkreślić, że nie popieramy tego typu zachowania, uważając je za naganne. Jeszcze raz chcielibyśmy przeprosić za zachowanie naszego byłego pracownika" - napisał w oświadczeniu cytowanym przez portal zarząd spółki.

d2gug44
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gug44
Więcej tematów