Trwa ładowanie...
d1kj8um

Wpadli z narkotykami podczas kontroli drogowej. Policjanci znaleźli m.in. amfetaminę i mefedron

W minionym tygodniu w godzinach nocnych, policjanci z Niepołomic zatrzymali do kontroli drogowej dwóch mężczyzn poruszających się VW. Jak się okazało w samochodzie mężczyźni ukrywali narkotyki. Policjanci ujawnili amfetaminę, ponad 330 tabletek ecstasy oraz mefedron.
Share

Wpadli z narkotykami podczas kontroli drogowej. Policjanci znaleźli m.in. amfetaminę i mefedron (wieliczkacity.pl)
Wpadli z narkotykami podczas kontroli drogowej. Policjanci znaleźli m.in. amfetaminę i mefedron (wieliczkacity.pl)
d1kj8um

20-letni kierujący nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania, a samochód nie miał aktualnych badań technicznych. Został on ukarany mandatem karnym. Jak się później okazało 20-latek posiadał przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyzn i osadzili policyjnej celi. Policjanci z zespołu dochodzeniowo-śledczego zabezpieczyli amfetaminę - blisko 150 gramów, ecstasy - ponad 330 sztuk tabletek, oraz mefedron. Po ustaleniu, że narkotyki są własnością 20-latka, usłyszał on zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni później, bo 21 listopada policjanci tym razem z Wieliczki, ujawnili marihuanę, amfetaminę oraz mefedron przy trzech mężczyznach (w wieku 27, 33 oraz 29 lat) poruszających się BMW, których również zatrzymano do kontroli. Policjanci kryminalni podejrzewali, że w samochodzie mogą znajdować się narkotyki więc przeszukali pojazd oraz przeprowadzili kontrolę osobistą całej trójki. Każdy z mężczyzn miał przy sobie środki odurzające: marihuanę, amfetaminę bądź mefedron. Zostali oni zatrzymani, a funkcjonariusze udali się do ich miejsca zamieszkania. Tam znaleziono narkotyki – u 27-latka 136 g amfetaminy, a u dwóch pozostałych amfetaminę oraz mefedron. 27-latkowi za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 23 oraz 29-latkowi, za posiadanie środków odurzających, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Wieliczce.

Zawiadomienie ws. Jarosława Kaczyńskiego. Barbara Nowacka zdradza szczegóły

Źródło: Wieliczkacity

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1kj8um

Podziel się opinią

Share
d1kj8um
d1kj8um
Więcej tematów