Trwa ładowanie...

Prognoza pogody na dziś – poniedziałek 11 marca. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach Polski

Prognoza pogody na dziś (poniedziałek 11 marca) dla kilku największych miast w Polsce. Sprawdzamy, jakich warunków pogodowych mogą spodziewać się dziś mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Gdańska.

Prognoza pogody na dziś – poniedziałek 11 marca. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach PolskiŹródło: flickr.com
d2ywg7r
d2ywg7r

Prognoza pogody na dziś – 11 marca Warszawa

Mieszkańców Warszawy w poniedziałek czeka pochmurny dzień. Synoptycy prognozują całkowite zachmurzenie i słabe opady deszczu niemal przez cały dzień.

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą 3°C (temp. odczuwalna -3°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 16) temperatura wyniesie 5°C (temp. odczuwalna -7C).

Ciśnienie będzie wahać się od 995 hPa (rano) do 999 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do nawet 36 km/h (żywszy wiatr). Dzień zapowiada się pochmurnie ze słabym deszczem oraz niską temperaturą odczuwalną.

d2ywg7r

Prognoza pogody na dziś – 11 marca Kraków

Mieszkańcy Krakowa mogą spodziewać się pochmurnego dnia z lokalnymi opadami deszczu. Synoptycy prognozują całkowite zachmurzenie niemal przez cały dzień oraz przelotne opady deszczu w godzinach popołudniowych.

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą 3°C (temp. odczuwalna -6°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 16) temperatura wyniesie 4°C (temp. odczuwalna -7°C).

Ciśnienie będzie wahać się od 985 hPa (rano) do 982 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do 36 km/h (żywszy wiatr). Dzień zapowiada się pochmurnie z lokalnym deszczem i przejaśnieniami jedynie w godzinach porannych.

Prognoza pogody na dziś – 11 marca Wrocław

Mieszkańcy Wrocławia w poniedziałek mogą spodziewać się pochmurnej pogody. Synoptycy prognozują występujące lokalnie, słabe opady deszczu niemal przez cały dzień.

d2ywg7r

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą 3°C (temp. odczuwalna -8°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 13) temperatura wyniesie 4°C (temp. odczuwalna -10°C).

Ciśnienie będzie wahać się od 998 hPa (rano) do 981 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do 40 km/h (silny wiatr). Dzień zapowiada się pochmurnie, deszczowo z okresowymi przejaśnieniami w godzinach popołudniowych i niską temperaturą odczuwalną.

Prognoza pogody na dziś – 11 marca Gdańsk

Mieszkańców Gdańska w piątek czeka pochmurna pogoda (bezchmurnie jedynie o poranku). Synoptycy prognozują słabe opady deszczu po godz. 16.

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą -1°C (temp. odczuwalna -10°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 13) temperatura wyniesie 4°C (temp. odczuwalna -7°C).

Ciśnienie będzie wahać się od 992 hPa (rano) do 993 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do 29 km/h (żywszy wiatr). Dzień zapowiada się pochmurnie ze słabymi opadami deszczu po godz. 16 oraz niską temperaturą odczuwalną. Niemal identycznej pogody spodziewać się mogą mieszkańcy całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia i Sopot).

Źródło: serwis pogodowy IMGW – Państwowego Instytutu Badawczego, wp.pl

d2ywg7r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ywg7r
Więcej tematów