Trwa ładowanie...

Pogoda na dziś – piątek 15 lutego. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach Polski

Pogoda na dziś (15 lutego) dla czterech największych miast w Polsce. Sprawdzamy, jakich warunków pogodowych mogą spodziewać się dziś mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Trójmiasta.

Pogoda na dziś – piątek 15 lutego. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach PolskiŹródło: iStock.com
d3zmskl

Pogoda na dziś – 15 lutego Warszawa

W Warszawie można spodziewać się przejaśnień i wzrostu temperatury. Przed godziną 12:00 promienie słoneczne będą przebijać się przez chmury. W najcieplejszym momencie dnia, czyli około godziny 15:30, słupki rtęci pokażą na termometrach osiem stopni Celsjusza. Wiatr nie powinien być zbyt mocny, będzie wiał z prędkością nieco ponad 10 km/h. Nie spodziewamy się żadnych opadów deszczu. Ciśnienie będzie wynosić 1032 hPa.

Pogoda na dziś – 15 lutego Kraków

W Krakowie sytuacja pogodowa będzie bardzo podobna. Przejaśnienia pojawią się już o godzinie 8:00. Najcieplej będzie po godzinie 14:00 – temperatura będzie na poziomie siedmiu stopni Celsjusza. Prędkość wiatru maksymalnie będzie wynosić 14 km/h. Nie przewiduje się opadów deszczu. Ciśnienie będzie nieco wyższe niż w Warszawie i będzie wynosić 1034 hPa.

Pogoda na dziś – 15 lutego Wrocław

We Wrocławiu będzie nieco cieplej – termometry pokażą najwyższą temperaturę wynoszącą dziewięć stopni Celsjusza po godzinie 13:00. Słońce wyjdzie po godzinie 7:00. W stolicy Dolnego Śląska również nie przewiduje się żadnych opadów atmosferycznych. W ciągu dnia wiatr powinien osłabnąć do prędkości kilku kilometrów na godzinę. Ciśnienie będzie wynosić 1033 hPa.

Pogoda na dziś – 15 lutego Trójmiasto

W Gdańsku, Sopocie i Gdyni również zacznie robić się słonecznie. W ciągu dnia najwyższa temperatura wyniesie sześć stopni Celsjusza. Nie powinny pojawić się żadne opady, ale ponownie zerwie się mocniejszy wiatr, który może wiać z prędkością nawet 45 kilometrów na godzinę. Ciśnienie atmosferyczne w Trójmieście będzie wynosić 1031 hPa.

d3zmskl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zmskl
Więcej tematów