Trwa ładowanie...

KONGRES NA MIARĘ XXI WIEKU

W dniach 13 i 14 listopada 2023 roku w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbył się Polski Kongres Przedsiębiorczości, a konkretnie jego dziesiąta, jubileuszowa edycja.

Materiał sponsorowany przez Polską Agencję Przediębiorczości Sp. z o.o.
  Źródło: materiały partnera
d37n3wf
d37n3wf

Polski Kongres Przedsiębiorczości to wydarzenie niezwykłe pod wieloma względami.

Osoby decyzyjne za świata biznesu, nauki i administracji spotykają się pod jednym dachem, aby zaprezentować swoje poglądy, osiągnięcia i wynalazki, a także żeby znaleźć nic porozumienia pomiędzy takimi sektorami jak przemysł, transport, odnawialne źródła energii, nieruchomości i medycyna. Co więcej, Rada Kongresowa starannie analizuje dorobek firm biorących udział w tym gospodarczym przedsięwzięciu i wyłania najlepszych, przyznając im takie wyróżnienia jak Polska Nagroda Jakości, Polska Nagroda Innowacyjności, Ekostrateg, Fundament, Rzetelna Firma, Filar Spółdzielczości, Lider Konkurencyjności czy Bezpieczny Pracodawca. Na uwagę zasługuje fakt, że Kongres stanowi swoistą tubę odzwierciedlającą nastroje społeczeństwa – podobnie jak kobiety wpłynęły na wyniki wyborów parlamentarnych, które odbyły się w Polsce w październiku tego roku, tak samo tłumnie przybyły na Polski Kongres Przedsiębiorczości, aby podzielić się swoją opinią i podkreślić kobiecą perspektywę w kluczowych tematach. Pokazały, że kobiety odnoszą sukcesy zawodowe, ale też dbają o własny rozwój na wielu płaszczyznach i potrafią się wspierać. Charyzmatyczne przedstawicielki świata biznesu zostały uhonorowane statuetką Sukces w Szpilkach, zaś mężczyźni – Dżentelmenem Sukcesu.

Statystyka pokazuje, że w tegorocznej edycji udział wzięło przeszło 2 500 tys. osób – nic więc dziwnego w tym, że organizator – Polska Agencja Przedsiębiorczości – na miejsce wydarzenia wybrał, mieszczące się naprzeciwko Wawelu, Centrum Kongresowe ICE, które pozwala na komfortowe rozmieszczenie powierzchni wystawienniczych, dysponuje licznymi salami przygotowanymi do prowadzenia konferencji merytorycznych, a także posiada strefę cateringową i przepiękną salę audytoryjną – jedną z najlepszych sal koncertowych i kongresowych w Polsce. Co ciekawe, wstęp na wydarzenie był bezpłatny, a uczestnicy mogli nie tylko czerpać ze skarbnicy wiedzy doświadczonych przedsiębiorców, ale i zrelaksować się podczas wieczoru artystycznego z Michałem Kempą i Kabaretem Ani Mru-Mru, zaś w trakcie uroczystej gali rozkoszować się występem Ani Dąbrowskiej, której towarzyszyła Orkiestra Dęta Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego.

  Licencjodawca
Źródło: Licencjodawca

Pokazując pełną finezję wydarzenia Partnerem Głównym X Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości zostało Województwo Małopolskie - region prężnej gospodarki i kreatywnych mieszkańców, jeden z najdynamiczniej rozwijających się regionów w Europie. Wiadomo nie od dziś, że Małopolska rozumie i wspiera przedsiębiorców oraz stawia na nowe technologie i innowacje.

Wygląda na to, że takie składowe jak innowacyjny i malowniczy region jakim jest Małopolska, prestiżowe Centrum Kongresowe ICE i idea Polskiej Agencji Przedsiębiorczości, która skupia się na interdyscyplinarnej współpracy ponad podziałami to przepis na sukces nie tylko Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, ale i podmiotów prezentujących się w ramach tego wydarzenia.

Materiał sponsorowany przez Polską Agencję Przediębiorczości Sp. z o.o.
d37n3wf

WP Wiadomości na:

d37n3wf
Więcej tematów