Trwa ładowanie...

Kot przebył ponad 1000 kilometrów by odnaleźć swoich właścicieli

Kot o imieniu Noirou zaginął w 2017 roku niedaleko miasta Montpellier na południu Francji. Zwierzę zostało odnalezione po roku na północy kraju. Prawdopodobnie przebyło 1100 kilometrów w celu odnalezienia swoich właścicieli.

Share
Kot przebył ponad 1000 kilometrów by odnaleźć swoich właścicieli
Źródło: Facebook.com
d1o19ou

Kot o imieniu Noirou zaginął w ubiegłym roku na południu Francji, w miejscowości Montpellier. Przebywał tam na wakacjach wraz ze swoimi właścicielami, hiszpańskim małżeństwem. Po ponad 12 miesiąca zwierzę zostało odnalezione 1100 kilometrów dalej w Normandii, na północy kraju. Prawdopodobnie przebył tak długą drogę szukając swoich właścicieli. Niestety pomylił kierunki i zamiast do Hiszpanii, trafił nad kanał La Manche.

Kot został odnaleziony przypadkowo przez mieszkańców Francji, którzy zabrali go do weterynarza. Okazało się że Noirou ma chip z numerem identyfikacyjnym, gdzie przypisani są jego właściciele. Hiszpańskie małżeństwo zostało szybko poinformowane o odnalezionym zwierzaku. Klinika weterynaryjna zamieściła zdjęcie pary małżeńskiej z kotem oraz wpis z opisem całej historii zaginięcia.

d1o19ou

Podziel się opinią

Share
d1o19ou
d1o19ou
Więcej tematów