Trwa ładowanie...
kot
Karol Skomorowski
19-10-2018 14:38

Kot przebył ponad 1000 kilometrów by odnaleźć swoich właścicieli

Kot o imieniu Noirou zaginął w 2017 roku niedaleko miasta Montpellier na południu Francji. Zwierzę zostało odnalezione po roku na północy kraju. Prawdopodobnie przebyło 1100 kilometrów w celu odnalezienia swoich właścicieli.

Kot przebył ponad 1000 kilometrów by odnaleźć swoich właścicieliŹródło: Facebook.com
d4mnl3i

Kot o imieniu Noirou zaginął w ubiegłym roku na południu Francji, w miejscowości Montpellier. Przebywał tam na wakacjach wraz ze swoimi właścicielami, hiszpańskim małżeństwem. Po ponad 12 miesiąca zwierzę zostało odnalezione 1100 kilometrów dalej w Normandii, na północy kraju. Prawdopodobnie przebył tak długą drogę szukając swoich właścicieli. Niestety pomylił kierunki i zamiast do Hiszpanii, trafił nad kanał La Manche.

Kot został odnaleziony przypadkowo przez mieszkańców Francji, którzy zabrali go do weterynarza. Okazało się że Noirou ma chip z numerem identyfikacyjnym, gdzie przypisani są jego właściciele. Hiszpańskie małżeństwo zostało szybko poinformowane o odnalezionym zwierzaku. Klinika weterynaryjna zamieściła zdjęcie pary małżeńskiej z kotem oraz wpis z opisem całej historii zaginięcia.

d4mnl3i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mnl3i
Więcej tematów