Trwa ładowanie...
d3i7325

Korwin-Mikke dla WP: Jestem rekordzistą, jeszcze nikt nie dostał takiej kary

Janusz Korwin-Mikke został ukarany za seksistowskie wypowiedzi. Został pozbawiony diet poselskich na okres 30 dni, oraz zawieszony w działalności poselskiej na 30 dni. - Podobno zostałem rekordzistą, bo jeszcze nikt takiej kary nie dostał w Parlamencie Europejskim - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Korwin-Mikke dla WP: Jestem rekordzistą, jeszcze nikt nie dostał takiej kary
(PAP/Rafał Guz)
d3i7325

- Sprawa jest kompletnie absurdalna, bo to, że średnia inteligencja kobiet jest mniejsza niż u mężczyzn wynika z psychologii. Każdy może o tym przeczytać. (…) Są znakomite wyniki na setkach tysięcy ludzi w USA , gdzie wykazuje się większą różnicę średniej inteligencji, niż w Europie - stwierdza Korwin-Mikke w rozmowie z Adamem Jabłońskim.

Ukarany polityk nie zamierza pozostawić tej sprawy bez odpowiedzi. - Będę się odwoływał, a potem pozwę ich do sądu, do Trybunału w Luksemburgu - zapowiada. Twierdzi, że w tej sprawie nie chodzi o wolność słowa. - Chodzi o coś innego. Wolność słowa oznacza, że można mówić również coś, co jest nieprawdziwe. Natomiast ja walczę o prawdę, a nie o wolność słowa - stwierdził Korwin-Mikke.

Oprac. Krzysztof Majak

d3i7325

Podziel się opinią

Share

d3i7325

d3i7325
Więcej tematów