Trwa ładowanie...
d3e00zl

Koronawirus w szczecińskiej szkole

W szkole podstawowej numer 10 w szczecinie wprowadzono zdalne nauczanie dla kilkunastu klas. Przyczyną przejścia na tryb zdalny jest koronawirus potwierdzony u jednego z nauczycieli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus w szczecińskiej szkole (zdjęcie ilustracyjne)
Koronawirus w szczecińskiej szkole (zdjęcie ilustracyjne) (Agencja Gazeta)
d3e00zl

Jak informuje RMF FM, uczniowie kilkunastu klas w szkole podstawowej numer 10 w Szczecinie będą uczyć się zdalnie do końca tygodnia. Wszystko z powodu potwierdzenia zakażenia koronawirusem u jednego z nauczycieli.

Województwo zachodniopomorskie jest jednym z najmniej doświadczonych zakażeniami województwem w Polsce. Dotychczas potwierdzono w nim 1486 przypadków koronawirusa. Wskutek zakażenia zmarło tam dotychczas 30 osób. Mniej zakażeń stwierdzono jedynie w województwach warmińsko-mazurskim i lubuskim.

Koronawirus. Nowy rekord

W piątek 25 września Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowym rekordzie w liczbie dziennych zakażeń koronawirusem. Stwierdzono aż 1136 nowych przypadków. Zmarło 25 osób. Najwięcej Zakażeń odnotowano w województwach małopolskim, mazowieckim, pomorskim i śląskim. W województwie zachodniopomorskim potwierdzono 28 nowych przypadków SARS-CoV-2. Najwięcej zakażeń było w Szczecinie - 16.

d3e00zl

Bart Staszewski mówi, kto ponosi winę za zrywanie przez miasta współpracy ze "strefami wolnymi od LGBT"

"Mamy 1136 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: małopolskiego (183), mazowieckiego (149), pomorskiego (143), śląskiego (110), łódzkiego (84), wielkopolskiego (84), podkarpackiego (62), dolnośląskiego (58), lubelskiego (58), kujawsko-pomorskiego (41), podlaskiego (38), świętokrzyskiego (36), zachodniopomorskiego (28), warmińsko-mazurskiego (23), lubuskiego (20), opolskiego (19)" - podało Ministerstwo Zdrowia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3e00zl

Podziel się opinią

Share
d3e00zl
d3e00zl
Więcej tematów