Trwa ładowanie...

Koronawirus w Polsce. Antoni Macierewicz: dziękuję wszystkim za walkę z epidemią

Wiceprezes PiS, poseł Antoni Macierewicz podziękował we wtorek w mediach społecznościowych wszystkim, który walczą z epidemią koronowirusa. Okazją do tego był przypadający właśnie tego dnia Światowy Dzień Zdrowia.

Share
Koronawirus w Polsce. Antoni Macierewicz: dziękuję wszystkim za walkę z epidemią
Źródło: East News
d4fwtm3

Wpis przewodniczącego sejmowej podkomisji smoleńskiej i byłego ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza został opublikowany we wtorek późnym wieczorem w mediach społecznościowych. Z okazji Światowego Dnia Zdrowia podziękował on wszystkim, którzy walczą z epidemią koronawirusa w Polsce. Specjalnie słowa wdzięczności skierował on do żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, za ich wsparcie dla pracowników służby zdrowia.

Podziękowania Antoniego Macierewicza wpisywały się w ogólną atmosferę wdzięczności wyrażaną tego dnia pracownikom służby zdrowia walczącym z epidemią koronawirusa w Polsce. We wtorek odbyła się bowiem akcja "Brawa dla was", podczas której Polacy oklaskiwali w balkonów personel medyczny. Specjalne podziękowanie przekazał również minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Forum
Źródło: Forum

Również z tej okazji na elewacji PGE Stadionu Narodowego ukazał się specjalny, świetlny napis w ramach okazywania wdzięczności dla służby zdrowia w tym dniu.

Późnym wieczorem w akcję włączył się również Sejm i Kancelaria Prezydenta RP. Na fasadzie gmachu Sejmu ukazał się napis z podziękowaniem dla lekarzy, pielęgniarek i całego personelu medycznego walczącego z epidemią koronawirusa w Polsce. Z kolei siedziba prezydenta Andrzeja Dudy została z tej okazji podświetlona na niebiesko.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Wybory prezydenckie w obliczu koronawirusa. Wygrałby <a href="https://wiadomosci.wp.pl/andrzej-duda-6032693944562305c">Andrzej Duda</a>

d4fwtm3

Podziel się opinią

Share
d4fwtm3
d4fwtm3
Więcej tematów