Trwa ładowanie...

Koronawirus. Onet nieoficjalnie o planach rządu: Galerie Handlowe otwarte. Hotele i restauracje zamknięte do 1 marca

Nauczanie zdalne dla uczniów klas IV-VII zostanie przedłużone o kolejne dwa, a być może i cztery tygodnie - wynika z informacji Onetu. Galerie handlowe mają wrócić do funkcjonowania od 1 lutego. Ale właściciele pensjonatów, hoteli, restauracji i barów będą musieli czekać na otwarcie przynajmniej kolejny miesiąc.
Share
Onet: Galerie Handlowe otwarte. Hotele i restauracje zamknięte do 1 marca
Onet: Galerie Handlowe otwarte. Hotele i restauracje zamknięte do 1 marca
d3z2yyn

Zamknięte hotele, ograniczenie w działaniu galerii handlowych i stoków narciarskich miało trwać do 17 stycznia, ale obostrzenia zostały przedłużone do 30 stycznia. Jak wynika z nieoficjalnych informacji Onetu, w czwartek rząd poluzuje obostrzenia i do działalności będą mogły wrócić galerie handlowe.

Ale restauratorzy, którzy otwierają restauracje, wciąż będą musieli czekać na zniesienie obostrzeń. Te mają zostać dla nich przedłużone przynajmniej do 1 marca. Podobnie - jak informuje Onet - ma się stać z hotelami.

Nauczanie zdalne dla uczniów klas IV-VII może zostać przedłużone o kolejne dwa tygodnie, lub nawet o kolejny cały miesiąc.

d3z2yyn

W sprawie szczepionek oraz obostrzeń w Polsce spotkanie Mateusza Morawieckiego z opozycją odbyło się we wtorek.

- My od samego początku podkreślamy, że przy merytorycznych argumentach można dokonywać modyfikacji przy narodowym programie szczepień. Jeżeli padną konstruktywne argumenty, to jesteśmy gotowi na zmiany także ws. obostrzeń w Polsce - mówił kilka dni temu Piotr Mueller, rzecznik rządu.

Teraz w całej Polsce do końca stycznia nie działają galerie handlowe, restauracje mogą prowadzić działalność tylko na wynos, zamknięte są hotele stoki narciarskie, a przestrzeni publicznej obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych.

Szczepienia w Izraelu. Karolina Mints tłumaczy, dlaczego ten kraj przoduje

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3z2yyn

Podziel się opinią

Share
d3z2yyn
d3z2yyn
Więcej tematów