Trwa ładowanie...
dwkkfyw

Koronawirus. Lublin: Kolejny radny zakażony. Uczył w szkole

Koronawirus uderzył w Lublin i Urząd Miasta. Zakażony jest kolejny radny. Jak informują lokalne media, to Piotr Choduń - nauczyciel jednej ze szkół w Lublinie. Na kwarantannę odesłano kolejne dwie osoby z Rady.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus. Lublin: Kolejny radny zakażony. Dwoje kolejnych trafiło na kwarantannę
Koronawirus. Lublin: Kolejny radny zakażony. Dwoje kolejnych trafiło na kwarantannę (Pixabay)
dwkkfyw

Koronawirus uderzył w Lublin. Wirus pojawił się także w Radzie Miasta. O swoim zakażeniu w mediach społecznościowych poinformował radny Piotr Choduń.

Koronawirus. Lublin: Kolejny radny zakażony

"Zawsze staram się być pozytywny, ale od soboty jestem nawet za bardzo. Przestrzegajmy zasad, bądźmy rozsądni i odpowiedzialni" - napisał zakażony koronawirusem radny miasta Lublin.

dwkkfyw

Jak informuje "Dziennik Wschodni", Piotr Choduń na co dzień jest nauczycielem w Zespole Szkół nr 1 im Władysława Grabskiego w Lublinie. W związku z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem u radnego na zdalne nauczanie odesłano dwie uczone przez niego klasy (I oraz III klasę LO).

Koronawirus w Polsce. Poseł PO przytacza żart z internetu

Koronawirus. Lublin: Dwoje radnych zakażonych, dwoje na kwarantannie

Wcześniej o swoim zakażeniu koronawirusem poinformowała inna radna Lublina - Anna Ryfka. "Ból kości, mięśni i stawów. Do tego potężny ból głowy i gorączka do 38,5'" - tak objawy zakażenia wirusem SARS-CoV-2 opisywała radna z Lublina.

dwkkfyw

Zakażeni radni to niejedyny problem Urzędu Miasta. Na kwarantannie przebywa co najmniej dwoje kolejnych radnych Lublina. Jak informuje "Dziennik Wschodni", są to Monika Orzechowska (klub prezydenta Żuka) oraz Marcin Jakóbczyk z PiS.

Koronawirus. Lublin: zakażeni radni. Sesja odbędzie się zdalnie

W związku z coraz większą liczbą zakażeń koronawirusem w Lublinie i na terenie całego kraju Rada Miasta podjęła decyzję o zwołaniu czwartkowego posiedzenia w trybie zdalnym. - Druga fala epidemii koronawirusa zmusza nas do podjęcia szczególnych środków bezpieczeństwa - przekazał w rozmowie z "Kurierem Lubelskim" Jarosław Pakuła, przewodniczący Rady Miasta Lublin.

Będzie to trzecia zdalne posiedzenie radnych Lublina w historii urzędu.

Źródło: "Dziennik Wschodni" / "Kurier Lubelski"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dwkkfyw

Podziel się opinią

Share
dwkkfyw
dwkkfyw
Więcej tematów