Trwa ładowanie...
d2rfrk3

Koronawirus. Krzysztof Żuk, prezydent Lublina, jest zakażony

Koronawirus. Krzysztof Żuk, prezydent Lublina, jest zakażony wirusem SARS-CoV-2. O chorobie poinformował w mediach społecznościowych.
Share
Koronawirus. Krzysztof Żuk, prezydent Lublina jest zakażony
Koronawirus. Krzysztof Żuk, prezydent Lublina jest zakażonyŹródło: Facebook
d2rfrk3

Koronawirus ujawnił się u kolejnego samorządowca. Krzysztof Żuk, prezydent Lublina, również jest zakażony wirusem SARS-CoV-2. O swojej chorobie włodarz Lublina poinformował w mediach społecznościowych.

Koronawirus. Krzysztof Żuk, prezydent Lublina zakażony

"Przechodziłem już kilka testów na obecność COVID-19. Do tej pory dawały negatywne wyniki, ale ostatni dał wynik pozytywny" - napisał Krzysztof Żuk.

d2rfrk3

Prezydent Lublina na Facebooku poinformował także o stanie swojego zdrowia, a także o obawach zakażenia koronawirusem.

Koronawirus w Polsce. Burza wokół Stadionu Narodowego. Cezary Tomczyk: to sytuacja niebywała

"Czuję się dobrze, nie mam ciężkich objawów. Dokucza mi jedynie kaszel. Wszyscy moi współpracownicy, którzy mieli ze mną kontakt w czasie, gdy mogłem ich potencjalnie zarazić, przeszli badania i są zdrowi" - zaznaczył Krzysztof Żuk.

d2rfrk3

Koronawirus. Krzysztof Żuk zakażony. "Życzę wszystkim dużo zdrowia"

Samorządowiec zaapelował także do obywateli o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego. "Apeluję do wszystkich o zachowanie zasad bezpieczeństwa, dystansu społecznego, noszenie masek i dezynfekcję rąk. W ten sposób ograniczycie ryzyko zakażenia. Życzę wszystkim dużo zdrowia" - napisał prezydent Lublina.

W związku z zakażeniem koronawirusem Krzysztof Żuk będzie pracował zdalnie. W najbliższym czasie czeka go dużo pracy w związku ze zbliżającą się sesją Rady Miasta Lublina ws. budżetu miasta na 2021 rok.

Prezydent Lublina to drugi samorządowiec, który o swoim zakażeniu koronawirusem poinformował w tym tygodniu. We wtorek 24 listopada informację o dodatnim wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 przekazał Jacek Majchrowski - prezydent Krakowa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2rfrk3

Podziel się opinią

Share
d2rfrk3
d2rfrk3
Więcej tematów