Trwa ładowanie...
d4gkras

Korepetytor molestował 9 i 11-letnie dziewczynki?

Prokuratura we Wrześni (woj. wielkopolskie) oskarżyła emerytowanego nauczyciela o molestowanie seksualnie dwóch dziewczynek w wieku 9 i 11 lat, którym udzielał bezpłatnych korepetycji - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, Magdalena Mazur-Prus.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Korepetytor molestował 9 i 11-letnie dziewczynki?
(Jupiterimages)
d4gkras

Jak powiedziała rzeczniczka, śledztwo w tej sprawie wszczęto po zawiadomieniu złożonym przez opiekunkę jednej z dziewczynek.

- Jan B. udzielał bezpłatnie korepetycji, a w gronie jego uczennic znalazły się małoletnie pokrzywdzone, uczennice szkoły specjalnej, jak również dziewczynki, wymagające pomocy w nauce, z rodzin mających trudną sytuację materialną - poinformowała o ustaleniach prokuratury Mazur-Prus.

W sierpniu 2010 r., według śledczych, mężczyzna doprowadził małoletnią Katarzynę N. do poddania się tzw. innym czynnościom seksualnym, a w październiku 2010 usiłował do nich nakłonić Małgorzatę S.

d4gkras

Podczas przeszukania mieszkania Jana B. zabezpieczono komputer, na którego dysku twardym ujawniono pliki graficzne zawierające treści pornograficzne z udziałem nieletnich.

Jan B. nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu przestępstw, złożył wyjaśnienia, w których podkreślał, iż jedynie pomagał dzieciom. Oskarżony od grudnia ub.r. przebywa w areszcie. Za zarzucane przestępstwa grozi mu kara do 12 lat więzienia.

d4gkras

Podziel się opinią

Share

d4gkras

d4gkras
Więcej tematów