Trwa ładowanie...
d2cq4vz

Kopernik tylko dla dorosłych. "Podróż do kresu nocy"

Cykliczne wydarzenie "Wieczory dla dorosłych" organizowane w Centrum Naukowym Kopernik, doczekały się już 17. odsłony. Organizatorzy wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnego rodzica i po godz. 17:30 otwierają centrum tylko dla nich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Centrum Kopernika w Warszawie
Centrum Kopernika w Warszawie (WP.PL, Fot: Małgorzata Jaworska)
d2cq4vz

- Chodzi o to, żeby dorośli mogli swobodnie, bez małych dzieci zwiedzić całego Kopernika, kiedy już są po pracy i mogą sobie pozwolić na wieczorny luz. Bez stania w kolejce i specjalnego tłoku. Wtedy w Koperniku panuje zupełnie inna atmosfera: włączamy specjalne oświetlenie, DJ gra na żywo, jest strefa chilloutowa, gdzie puszczane są filmy, które można obejrzeć, rozkładając się na dwuosobowych pufach - opisuje Ewa Zdanowicz z CNK

W czwartek, 27 listopada, podczas 17. odsłony "Wieczorów dla dorosłych" będzie można zwiedzić wszystkie wystawy, poeksperymentować z kilkuset eksponatami, polecieć do gwiazd w planetarium i wziąć udział w specjalnie przygotowanych atrakcjach związanych z tematem przewodnim, którym podczas tego spotkania będzie sen.

- Podczas tego listopadowego wieczoru zastanowimy się dlaczego śnimy i czy możemy zrezygnować z części snu, aby mieć więcej czasu na inne zajęcia. Poznamy aplikacje ułatwiające zasypianie, monitorujące sen, budzące nas w odpowiednim momencie. Zastanowimy się, jak nie stracić snu na rzecz nowych technologii oraz co to znaczy spać zdrowo i jak się do tego przygotować - zachęcają organizatorzy.

d2cq4vz

Wieczór będzie trwał od 19:00 do 22:00. W tym czasie każdy może wybrać atrakcje, które najbardziej go interesują. Impreza nie ma sztywnego planu ani harmonogramu. Każdy może czuć się swobodnie i korzystać z tego, na co ma ochotę. Do wyboru uczestników są różnego rodzaju warsztaty związane z tematem przewodnim oraz projekcje. W programie znajdujemy filmy związane ze snem: "Snępowina" reż. Marty Pajek i "Niebieski Pokój" reż. Tomasza Siwińskiego.

Dla tych, którzy jednak szukają okazji do bardziej energicznej zabawy w Barze Minus 200 serwowane będą drinki z ciekłego azotu, a ze sceny rozbawiać będą członkowie Stand Up Comedy. Znajdzie się też gratka dla melomanów. Podczas wieczoru wystąpi na żywo Gaap Kvlt, czyli tajemnicza postać w kapturze, która wprowadzi uczestników w świat ciężkich industrialnych dźwięków oraz Chór Eksperymentalny, czyli 12 nietuzinkowych wokalistów, którzy zaskoczą spontanicznymi improwizacjami.

27 listopada, wieczór pt.: "Podróż do kresu nocy"
Godz. 19:00 - 22:00, wejście już od 18.30
Cena biletu - 25 zł

d2cq4vz

Podziel się opinią

Share
d2cq4vz
d2cq4vz
Więcej tematów