Trwa ładowanie...
d256ek7

Kopała i gryzła stewardessy. Agresywna pasażerka chciała dostać się do kokpitu

Tuż przed momentem lądowania jedna z pasażerek zerwała się z fotela i próbowała dostać się do kabiny pilota. Załodze samolotu udało się ją zatrzymać, ale było to nie lada wyzwanie. Kobieta szarpała się i gryzła stewardessy. Pracownicy linii musieli użyć taśmy samoprzylepnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agresywna pasażerka chciała wejść do kabiny pilota (Twitter/@airlivenet)
d256ek7

Do nietypowej i z pozoru komicznej sytuacji doszło na pokładzie Boeinga 737-800, który leciał z z Fortu Dallas w Teksasie do Charlotte w Karolinie Północnej. Gdy samolot podchodził do lądowania, a załoga była już na swoich miejscach, kobieta siedząca z tyłu przedziału pasażerskiego zaczęła biec w stronę kokpitu.

Stewardessy za wszelką cenę próbowały ją zatrzymać, ale kobieta nie poddała się tak łatwo. Doszło do szarpaniny, agresywna pasażerka ugryzła jedną z nich w przedramię, a dwie pozostałe skopała po brzuchu i nogach. Pogryzionej zaczęła lać się krew.

Jak informuje portal airlive.net załoga użyła taśmy samoprzylepnej i opasek zaciskowych, aby zapanować nad kobietą. W tym czasie samolot bezpiecznie wylądował. Agresywna pasażerka trafiła do aresztu i została oskarżona o napaść na pracowników personelu pokładowego.

d256ek7

Podziel się opinią

Share

d256ek7

d256ek7
Więcej tematów