Trwa ładowanie...
d1dtlid
Konferencja prasowa ministra edukacji narodowej Dariusza Piontkowskiego [NA ŻYWO]

Konferencja prasowa ministra edukacji narodowej Dariusza Piontkowskiego [NA ŻYWO]

O godzinie 13 rozpocznie się konferencja prasowa ministra edukacji narodowej Dariusza Piontkowskiego. Szef resortu będzie mówił m.in. o przygotowaniach do nowego roku szkolnego 2020/2021. Zapraszamy na relację na żywo!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1dtlid

Resort edukacji najprawdopodobniej poinformuje, w jakiej formule rozpocznie się nowy rok szkolny - wciąż nie wiadomo, czy dzieci wrócą "fizycznie" do budynków szkolnych, czy też będzie kontynuowane nauczanie zdalne. Potrzebę stworzenia wytycznych pod otwarcie placówek oświatowych 1 września - taką konieczność wyrażali dyrektorzy placówek oświatowych, jak i sami nauczyciele.

Pod koniec lipca minister edukacji Dariusz Piontkowski poinformował, że rząd chce, aby uczniowie od września wrócili do nauki w szkołach. Dlatego też resort opracowuje obecnie przepisy, które zagwarantują im bezpieczną naukę w czasie pandemii. Na stole ma leżeć rozwiązanie, które pozwoliłoby dyrektorom zamykanie szkół w razie dużego wzrostu zakażeń koronawirusem.

Początek konferencji prasowej ministra edukacji narodowej Dariusza Piątkowskiego o godzinie 13. Serdecznie zapraszamy do oglądania relacji na żywo!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1dtlid

Podziel się opinią

Share
d1dtlid
d1dtlid
Więcej tematów