Trwa ładowanie...
d30zun4
IAR

"Komsomolskaja Prawda": Anna Duricka może być zamieszana w zabójstwo Niemcowa

Przyjaciółka Borysa Niemcowa, 23-letnia modelka Anna Duricka, może mieć coś wspólnego z jego śmiercią. Przekonuje o tym "Komsomolskaja Prawda" powołując się na osoby związane z organami ścigania. Modelka towarzyszyła politykowi podczas dramatycznych wydarzeń w Moskwie 27 lutego. Lider rosyjskiej opozycji został zastrzelony w pobliżu mostu Moskworeckiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Duricka
Anna Duricka (AFP, Fot: DARIA BUZNIKOVA)
d30zun4

Według "Komsomolskiej Prawdy", 23-letnia Ukrainka feralnego wieczoru miała ze sobą dwa telefony komórkowe. Po tym, gdy padły strzały, jeden z nich wyrzuciła.

Dziennik twierdzi, że kobieta najpierw podeszła do kierowcy odśnieżarki, która akurat jechała mostem Moskworeckim, prosząc by ten z jej telefonu wezwał pogotowie. Gdy ciężarówka odjechała, kamery monitoringu mostu zarejestrowały jak Duricka podchodzi do kosza na śmieci i coś do niego wrzuca.

"Komsomołka" przekonuje, że telefon został znaleziony przez śledczych i jak ustalili eksperci, znajdowało się w nim urządzenie naprowadzające.

d30zun4

Tymczasem przyjaciółka zastrzelonego Niemcowa twierdzi w wywiadach telewizyjnych, że niczego nie pamięta ponieważ wszystko działo się za jej plecami.

"Komsomolskaja Prawda" przypomina, że Duricka znajduje się na Ukrainie, gdzie dostała już powiadomienie, że Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej chce ją ponownie przesłuchać.

Zobacz wideo - Nagranie z miejsca zabójstwa Niemcowa

d30zun4

Podziel się opinią

Share
d30zun4
d30zun4
Więcej tematów