Trwa ładowanie...
d3pxl93

Komentarz Internauty: W powietrzu czuć wojnę


Mieszkam i żyję w Londynie, pracuję w firmie obsługującej największe imprezy, przyjęcia spotkania polityków itp. Chciałbym uświadomić wszystkim obywatelom nie tylko w Polsce ale i na całym świecie, że wojna nie prowadzi nas do niczego dobrego oraz że nikt ale to nikt nie jest w stanie przewidzieć jak potoczą się jej losy.

Share
d3pxl93

W chwili obecnej Londyn aż "kipi" doniesieniami co dzieje się w Iraku, na ulicach zbierane są podpisy przeciwko zamiarom działań wojennych w Iraku. Odczuwam to w swojej pracy, wszystkie większe i małe przyjęcia są obstawiane przez policje i biura ochrony, urządzenia, krzesła, stoły, naczynia itp. są prześwietlane (szukanie ładunków wybuchowych), ciągły strach przed próbą zamachu. W metrze czuje i widzi się ze nie jest to czas na zabawę i śmiech, ciągła obawa ze może ktoś próbować podłożyć bombę i ta ciągła niepewność.

Moim zdaniem wojna nie jest najlepszym sposobem żeby rozwiązywać problemy, ale wszystkie poczynania polityków doprowadzą do niej. Ostatecznie nakłady finansowe są już tak wielkie, że nic i nikt nie jest w stanie zatrzymać tej wielkiej machiny, pozostaje tylko pytanie kiedy? Sądzę że jest to kwestia jednego, dwóch tygodni i że skutki tego będą niewyobrażalne dla zwykłego śmiertelnika.

Piotr Jarocki

d3pxl93
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pxl93
Więcej tematów