Trwa ładowanie...

Kolejne głośne odejścia z radiowej Trójki. Odchodzą Michał Gąsiorowski i Monika Sułkowska

Dziennikarze Artur Andrus, Robert Kantereit i Wojciech Zimiński opuścili ostatnio Program III Polskiego Radia. Teraz do grona osób, które pożegnały się z redakcją, dołączyły kolejne osoby. Na zmianę pracy zdecydowali się dziennikarze sportowi: Michał Gąsiorowski oraz Monika Sułkowska.

Share
Kolejne głośne odejścia z radiowej Trójki. Odchodzą Michał Gąsiorowski i Monika SułkowskaŹródło: PAP, fot: Bartłomiej Zborowski
d3lgn7q

To już prawdziwy exodus z radiowej Trójki. Ostatnio do odejścia zostali zmuszeni Artur Andrus i Robert Kantereit. Powodem była decyzja Zarządu Zarząd Polskiego Radia, który nie zgodził się na ich współpracę z TVN 24. Potem w ramach solidarności zrezygnował Wojciech Zimiński.

- Moja wytrzymałość na świństwo się skończyła - powiedział dziennikarz "Gazecie Wyborczej". Pojawiły się również pogłoski o możliwym odejściu Wojciecha Manna. - Coraz smutniej na Myśliwieckiej, koledzy zmuszeni do odejścia z Trójki - mówił sam zainteresowany podczas piątkowej audycji "Zapraszamy do Trójki".

Ogromna awantura w TVP. Goście wyszli ze studia - zobacz

Redakcję opuszczają jednak kolejne osoby. "Z Programu III Polskiego Radia po 16 latach odchodzi dziennikarz sportowy Michał Gąsiorowski" - podał "Presserwis". Relacjonował piłkarskie Euro 2008 i 2016, igrzyska olimpijskie w Pekinie, Londynie i Rio de Janeiro. Prowadzi audycje ”Trzecia strona medalu” i ”Na trzecim biegu”.

d3lgn7q

"Atmosfera w Trójce jest mocno napięta"

"Mam Trójkę wytatuowaną na sercu. To dla mnie bolesny moment (...) Dostałem propozycję, z której trudno mi zrezygnować. To marzenie mojego życia, a atmosfera w Trójce jest mocno napięta" - zdradził Gąsiorowski. Nadal będzie współpracował z kanałem telewizyjnym Eleven Sports.

Z pracą pożegnała się także dziennikarka Monika Sułkowska. Przygotowywała w radiu serwisy sportowe i była współprowadzącą "Trzecią stronę medalu”. Była związana z Trójką od 2008 roku, wcześniej pracowała w Radiu Kampus.

Monika Sułkowska jest także sędzią snookera. Dziennikarka postanowiła wyjechać za granicę. Na Twitterze wyjaśniła, że pojawi się czasem w Radiu na "gościnnych występach sportowych z Londynu".

d3lgn7q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lgn7q
d3lgn7q
Więcej tematów