Trwa ładowanie...

Wojciech Zimiński odchodzi z Radiowej Trójki. Miał dość "świństwa" w rozgłośni

Wojciech Zimiński odchodzi z Radiowej Trójki. To trzeci w ostatnich dniach dziennikarz, który opuszcza Program III Polskiego Radia. Nie milkną spekulacje na temat przyszłości Wojciecha Manna, który na antenie skrytykował sytuację w rozgłośni.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wojciech Zimiński odchodzi z Radiowej Trójki. Miał dość "świństwa" w rozgłośniŹródło: East News
daw1h33
daw1h33

- Moja wytrzymałość na świństwo się skończyła – Wojciech Zimiński powiedział "Gazecie Wyborczej", która poinformowała o jego odejściu z Trójki. Decyzja dziennikarza jest gestem solidarności z Arturem Andrusem i Robertem Kantereitem, którzy rozwiązali umowy z z Programem III po tym, jak Zarząd Polskiego Radia nie zgodził się na ich współpracę z TVN 24.

- Coraz smutniej na Myśliwieckiej, koledzy zmuszeni do odejścia z Trójki - podczas piątkowej audycji "Zapraszamy do Trójki" powiedział Wojciech Mann. Krytyka władz Polskiego Radia wywołała falę spekulacji na temat przyszłości Manna w Trójce.

Wojciech Zimiński od dziesięciu lat prowadzi audycje w Trójce. Obecnie jest jednym z autorów satyrycznej audycji "Urywki z rozrywki". Z kolei od 2005 r. związany jest ze "Szkłem kontaktowym" w telewizji TVN24.

Zobacz pożegnanie Grzegorza Miecugowa, twrócy "Szkła kontaktowego"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

daw1h33
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
daw1h33
Więcej tematów