Trwa ładowanie...

Kobieta-demolka wybijała szyby cegłą

Rzucała kawałkami cegłówki w szyby sklepu przy ul. Kunickiego w Lublinie. Wybiła cztery. Ale to jej nie wystarczyło. Uszkodziła jeszcze bankomat. 19-letnia lublinianka jest bardzo dobrze znana policjantom. Zaledwie dwa tygodnie temu zdemolowała stół w jednym z lokali przy ul. Abramowickiej.

Share
Kobieta-demolka wybijała szyby cegłą
Źródło: WP.PL
d2fknbz

- We wtorek kilka minut przed godziną 4 nad ranem oficer dyżurny lubelskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kobiecie, która wybija szyby w sklepie. Na miejsce zostali skierowani policjanci I, którzy przy ulicy Kunickiego zauważyli kobietę. Sprawczyni rzucała w szyby kawałkami cegłówki. Dopiero na widok radiowozu rzuciła się do ucieczki. Po kilkunastu metrach została zatrzymana - relacjonuje Andrzej Fijołek z KWP Lublin.

Zatrzymana to 19-letnia mieszkanka Lublina. - Zaledwie 2 tygodnie temu zdemolowała stół w jednym z lokali przy ul. Abramowickiej. Zatrzymana chwiała się na nogach i czuć było od niej alkohol. Na komisariacie odmówiła poddania się badaniu alkomatem - dodaje Andrzej Fijołek. Stróże prawa ustalają wartość strat spowodowanych agresją krewkiej 19-latki.

Kobieta trzeźwieje w policyjnym areszcie. Za zniszczenie mienia grozi jej kara grzywny i nawet do 5 lat więzienia.

d2fknbz

Podziel się opinią

Share
d2fknbz
d2fknbz
Więcej tematów