ycipk-kcb4oc

"Kłamie ludzi rano i wieczorem". Patryk Jaki uderza w PO

Wiceminister sprawiedliwości domagał się wyjaśnienia od Marcina Kierwińskiego, co jego kolega miał na myśli, mówiąc o zajęciu się związkami partnerskimi po wyborach. Chodzi o słowa Rafała Grupińskiego w sprawie związków partnerskich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patryk Jaki stwierdził, ze PO okłamuje swoich wyborców w sprawie związków partnerskich
Patryk Jaki stwierdził, ze PO okłamuje swoich wyborców w sprawie związków partnerskich (East News, Fot: PAWEL WISNIEWSKI)
ycipk-kcb4oc

Poseł PO został nagrany w czasie sobotniego Marszu dla Europy. Pytany o związki partnerskie stwierdził, że jego partia na razie że forsować ich legalizacji, bo w "Świebodzinie ludzie ich przepędzą".

- My musimy każdy głos odebrać... Stąd nie eksponujemy tego dziś za bardzo - mówił Grupiński. - Może to mówił Rafał (Trzaskowski - przyp. red.) w Warszawie, ale my już tego nie możemy w Świebodzinie. Tam nas ludzie przepędzą. To jest problem - powiedział polityk rozmówcy, który okazał się dziennikarzem TVP.

Patryk Jaki oskarża PO o kłamstwo

ycipk-kcb4oc

- Czego nie chcecie mówić mieszkańcom Świebodzina - pytał Patryk Jaki w poniedziałkowym programie w Polsat News. Marcin Kierwiński z PO odpowiadał, że wypowiedź Grupińskiego zgadza się z tym, co o związkach partnerskich mówił szef partii, Grzegorz Schetyna: temat związków partnerskich wróci po wyborach.

Jaki nie był zadowolony z wyjaśnień rywala, stale dopytując go o Świebodzin. Jak wyliczyli dziennikarze Polsat News, zrobił to łącznie... 13 razy. Na koniec stwierdził, że PO próbuje ukryć swoją agendę przed mieszkańcami mniejszych miast. - Kłamiecie ich w dzień i w nocy - powiedział poseł PiS.

Masz news, ciekawy film lub zdjęcie? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl. Opiszemy najciekawsze historie i materiały!

ycipk-kcb4oc
Polub WP Wiadomości
ycipk-kcb4oc
ycipk-kcb4oc