Trwa ładowanie...

Kim był denat, którego zwłoki znaleziono w Rosnówku? Policja opublikowała jego wizerunek

• Wielkopolska policja opublikowała portret mężczyzny, którego zwłoki znaleziono 1,5 roku temu w lesie w Rosnówku niedaleko Poznania
• Do tej pory nie udało się ustalić tożsamości denata

• Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę

Share
Kim był denat, którego zwłoki znaleziono w Rosnówku? Policja opublikowała jego wizerunekŹródło: KWP w Poznaniu
d7rbxfo

Pod koniec grudnia 2014 r., w lesie przy ul. Stawnego w miejscowości Rosnówko leżącej pomiędzy Stęszewem a Komornikami znaleziono zwłoki mężczyzny. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Pomimo wykonania wielu czynności mających pomóc w identyfikacji denata, nie udało się ustalić jego tożsamości. Wiadomo jedynie, że mężczyzna miał około 40-45 lat.

- Był ubrany w czarną kurtkę z napisem "nuctnio", granatowe spodnie dżinsowe i czarne buty. Miał przy sobie dwie jednorazowe maszynki do golenia, dwie zapalniczki (żółtą i przezroczystą), klucz piórowy, lufkę do tytoniu oraz niewielką kwotę pieniędzy w bilonie - wylicza Iwona Liszczyńska z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

Policjanci z Komornik zwrócili się do Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Głównej Policji w Warszawie z wnioskiem o sporządzenie portretu mężczyzny poprzez retusz zdjęć z przeprowadzonych oględzin zwłok.

d7rbxfo

Portret jest już gotowy i wielkopolska policja właśnie opublikowała go na swojej stronie internetowej. Mundurowi proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia. W tym celu należy się zgłaszać na komisariat policji w Komornikach, można też dzwonić pod numer 61 84-148-90 lub numer alarmowy 997 - czynny całą dobę.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d7rbxfo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7rbxfo
Więcej tematów