ycipk-hd3qgy

Kielce. Niemowlę zmarło po upadku z balkonu. Nowe fakty

Ojciec 11-miesięcznej dziewczynki, która wypadła z balkonu wieżowca w Kielcach, był pijany - podaje policja. Dziecko nie przeżyło upadku z wysokości ok. 3 metrów. Mężczyzna miał 1,8 promila alkoholu w organizmie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kielce. Dziecko zmarło po przewiezieniu do szpitala
Kielce. Dziecko zmarło po przewiezieniu do szpitala (Agencja Gazeta, Fot: Paweł Małecki)
ycipk-hd3qgy

Dramat rozegrał się w czwartek wieczorem w centrum Kielc. Dziewczynkę natychmiast przewieziono do szpitala, ale mimo wysiłków lekarzy, zmarła. Okazuje się, że na balkonie w momencie wypadu znajdował się też 28-letni ojciec dziecka.

- Wypadli razem z balkonu na wysokim parterze albo najpierw wypadło dziecko, a później mężczyzna, chcąc je ratować, skoczył w dół - mówi Wirtualnej Polsce st. sierż. Karol Macek z kieleckiej policji.

Mężczyzna także trafił do szpitala. Ma m.in. uraz kręgosłupa. O tym, że podczas wypadku był pijany mundurowi wiedzą, dzięki badaniom krwi, którą mu pobrano.

ycipk-hd3qgy

- Niebawem zostanie przesłuchany. Szukamy też świadków - zapowiada policjant.

W momencie tragedii w mieszkaniu była również matka dziewczynki. 25-latka była trzeźwa. Teraz przebywa pod opieką rodziny.

Lekarz długo walczyli o życie dziecka. - Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, Niestety, nie udało się - informowała Anna Kałuża, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

ycipk-hd3qgy

#bezpieczniWPolsce

Poprzez wakacyjną akcję Wirtualnej Polski chcemy ostrzegać naszych czytelników o utrudnieniach spowodowanych wypadkami i innymi niebezpiecznymi zdarzeniami.

Tagujcie swoje materiały hasztagiem#bezpieczniWPolsce i razem z nami informujcie o niebezpiecznych sytuacjach. Wysyłajcie swoje zdjęcia i nagrania na adres dziejesie.wp.pl bądź nasz profil na Facebooku WP Dziejesie.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-hd3qgy

ycipk-hd3qgy
ycipk-hd3qgy