Trwa ładowanie...
d1fblwv

Karpiniuk: został zawarty pakt "odstrzelić Czumę.pl"

Sebastian Karpiniuk uważa, że został zawarty pakt, który można streścić sformułowaniem "odstrzelić Czumę.pl". Gość "Sygnałów Dnia" jest zdania, że ministrowi sprawiedliwości należy dać szansę na spokojną pracę. Jak podkreślił, w ciągu trzech tygodni urzędowania Andrzeja Czumy resort sprawiedliwości odnotował sukcesy - na przykład przełom w sprawie śmierci Krzysztofa Olewnika.
Share
d1fblwv

Poseł Platformy Obywatelskiej Sebastian Karpiniuk zaapelował, by nowego ministra sprawiedliwości oceniać na podstawie jego pracy, a nie doniesień medialnych. Gość "Sygnałów Dnia" jest zdania, że Andrzejowi Czumie trzeba dać 100 dni na działanie i dopiero po tym czasie sprawdzić, czy jest dobrym ministrem. Zdaniem polityka Platformy w Polsce obserwujemy zmasowany atak na urzędującego ministra sprawiedliwości.

Tygodnik "Polityka" twierdzi , że minister sprawiedliwości Andrzej Czuma ma wyroki za niespłacone pożyczki o zadłużenia z kart kredytowych. Krzysztof Czuma, syn i asystent posła, odrzuca te oskarżenia i zapowiada, że sprawa będzie miała finał w sądzie.

d1fblwv

Podziel się opinią

Share
d1fblwv
d1fblwv
Więcej tematów