Trwa ładowanie...

Karol Kania i Synowie. Pracownicy firmy żegnają szefa. Poruszające słowa

Karol Kania zginął w katastrofie lotniczej w nocy z 22 na 23 lutego. Pracownicy firmy, którą stworzył, zamieścili w internecie poruszający wpis.
Share
Karol Kania zginął w katastrofie lotniczej pod Pszczyną
Karol Kania zginął w katastrofie lotniczej pod PszczynąŹródło: PAP, Fot: Andrzej Grygiel
d3vok15

Pszczyna. Zginął Karol Kania

W Studzienicach pod Pszczyną doszło do katastrofy. Około 1:00 w nocy z poniedziałku na wtorek, 22/23 lutego rozbił się helikopter milionera, twórcy pieczarkowego imperium. Zginął 82-letni Karol Kania i jego pilot (54-latek).

Karol Kania i Synowie. Pracownicy firmy żegnają jej założyciela

Poruszający wpis zamieścili na facebookowym profilu firmy Karol Kania i Synowie jej pracownicy. Pięknymi słowami żegnają szefa, który stworzył pieczarkowe imperium.

d3vok15

"Z niewyobrażalnym smutkiem informujemy o tragicznej śmierci Karola Kania, założyciela firmy oraz Przewodniczącego Rady Nadzorczej "Karol Kania i Synowie" Sp. z o.o. . W katastrofie lotniczej zginął także pilot, a zarazem długoletni pracownik spółki Karol Kania i Synowie" - napisali na wstępie pracownicy.

Karol Kania i Synowie. Zaczęło się od symbolicznej, pierwszej pieczarki

Dalej piszą o samym Karolu Kanii. Opisują, jakim był człowiekiem i szefem.

"Przyszło nam się zmierzyć z niezwykle trudnym doświadczeniem, jakim jest nagła i nieoczekiwana śmierć bliskiej nam osoby. Człowieka, bez którego firma Karol Kania i Synowie nigdy by nie powstała. W rozmowach Szef Karol często podkreślał, że wszystko zaczęło się od symbolicznej, pierwszej pieczarki, która wyrosła w domowym zaciszu. Ten niewielki sukces wkrótce dał początek wielkiemu przedsięwzięciu, jakim obecnie jest stworzona przez niego i rozwijana przez rodzinę Kania firma. Szefie – dziękujemy za wszystko. Do zobaczenia" - napisali pracownicy tragicznie zmarłego Karola Kanii.

Katastrofa pod Pszczyną.

Prywatny helikopter Karola Kanii rozbił się w okolicy rzeki Dokawa na Śląsku, niedaleko Pszczyny. Przyczyny katastrofy są analizowane.

d3vok15

"Jestem po prostu zła". Posłanka poruszona reportażem WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3vok15

Podziel się opinią

Share
d3vok15
d3vok15
Więcej tematów