Trwa ładowanie...
d3o8l2u

Karkonosze. Karkonoski Park Narodowy ostrzega przed naciągaczami

W Karkonoszach pojawili się naciągacze, którzy chcą zarobić na nieświadomych turystach. Karkonoski Park Narodowy opublikował w mediach społecznościowych komunikat, by mieć się na baczności.
Share
W Karkonoszach pojawili się naciągacze
W Karkonoszach pojawili się naciągaczeŹródło: Pixabay
d3o8l2u

Karkonosze. Uwaga na naciągaczy

W Karkonoskim Parku Narodowym znaleźli się oszuści, którzy próbują zarobić na przyjeżdżających w Karkonosze turystach. Kręcą się w pobliżu wejścia do parku i tam nakłaniają turystów, by na granicy KPN oddali swoje kupione wcześniej bilety.

"Uwaga na naciągaczy! Pojawili się oszuści żądający od turystów zwrotu biletów na granicy KPN i próbujący je ponownie sprzedawać - informuje na Facebooku Karkonoski Park Narodowy. - Pracownicy Parku nie odbierają biletów od naszych gości. Bilety pozostają własnością ich nabywców" – przypomina.

d3o8l2u

Bilety wstępu do Karkonoskiego Parku Narodowego nalezy zachować do kontroli

Bilety do Karkonoskiego Parku Narodowego można kupić online na stronie internetowej parku. Sprzedaż biletów jest prowadzona przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Ponadto bilety można nabyć w punktach kasowych Karkonoskiego Parku Narodowego oraz w punktach mobilnych – osoby, które je sprzedają, są ubrane w służbowy strój, oznaczenie KPN i eParki.pl oraz mają identyfikator z upoważnieniem do sprzedaży biletów wstępu na teren Parku.

Bilety do KPN należy zachować do kontroli. "Prosimy turystów, aby zachowywali zakupione bilety do kontroli na terenie KPN" – przypominają pracownicy parku.

"Oni są niesamowici". Piękne słowa o Powstańcach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3o8l2u

Podziel się opinią

Share
d3o8l2u
d3o8l2u
Więcej tematów