Trwa ładowanie...

Karetka zgubiła nosze w trakcie jazdy. Kuriozalne nagranie z Wrocławia

Z pędzącej na sygnale karetki, przejeżdżającej przez skrzyżowanie ruchliwej trasy we Wrocławiu wypadły nosze. Na szczęście nie było na nich pacjenta. Załoga karetki w porę zorientowała się i wróciła po zgubę.
Share
Wrocław. Karetka pogotowia w trakcie jazdy gubi nosze.
Wrocław. Karetka pogotowia w trakcie jazdy gubi nosze.Źródło: Youtube.com, Fot: macinrr
d4xlkn2

Zdarzenie udokumentowała kamera umieszczona w innym samochodzie. Na filmie widać, jak karetka z włączonymi sygnałami przejeżdża przez tory tramwajowe na ul. Legnickiej. Po podskoku na wyboju otwierają się tylne drzwi karetki, a z wnętrza wypadają nosze.

Całe szczęście, że nie leżał na nich pacjent. Nosze przejeżdżają jeszcze kawałek drogi i zatrzymują się dokładnie w poprzek toru tramwajowego. Załoga karetki w porę zorientowała się, że drzwi ich pojazdu są otwarte. Zatrzymali się tuż za skrzyżowaniem i wrócili po zgubę.

Spektakularna scena wygląda jak skopiowana w filmów komediowych. Kilka serwisów dokumentujących wydarzenia na polskich drogach już poprosiło autora o udostępnienie filmu.

Jak podaje "Gazeta Wrocławska" na miejscu zdarzenia nie interweniowała policja, ani też nie doszło do kolizji drogowej. Najprawdopodobniej sanitariusze sprawnie uporali się z problemem. Pojazd należy do firmy Luxury Medical Care, która reklamuje się jako wysoko wyspecjalizowana jednostka świadcząca usługi z zakresu transportu medycznego oraz sanitarnego. Nie udało się uzyskać komentarza firmy do tej sytuacji.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4xlkn2

Podziel się opinią

Share
d4xlkn2
d4xlkn2
Więcej tematów