Trwa ładowanie...

Kandydatka Konfederacji dostała proste pytanie. Niesie się reakcja Samueli Torkowskiej

Wcześniej aspirująca do polskiego modelingu, teraz do Sejmu. Kandydatka Konfederacji Samuela Torkowska w rozmowie z portalem Goniec.pl odmówiła odpowiedzi na pytanie, kto jej zdaniem powinien wygrać wojnę rosyjsko-ukraińską.

Samuela TorkowskaSamuela TorkowskaŹródło: Facebook
d2wms52
d2wms52

Samuela Torkowska wzięła udział w 4. edycji "Top Model". Modelka (wcześniej znana jako Samuela Górska) kilka lat temu "zasłynęła" nagraniem, w którym tłumaczyła, dlaczego popiera Konfederację. - Bo ja nie chcę też żydostwa, nie chcę LGBT, nie chcę wielu rzeczy, które obecnie są - wyliczała na wiecu partii.

Teraz była modelka ma chęć zostać politykiem. Startująca do Sejmu z listy Konfederacji, Torkowska udzieliła wywiadu portalowi Goniec.pl. W pewnym momencie dziennikarz poruszył temat rosyjskiej agresji na Ukrainę i zapytał swoją rozmówczynię, komu życzyłaby zwycięstwa. Tokarska odmówiła odpowiedzi na to pytanie, co wywołało zdziwienie u dziennikarza.

- Dlaczego? To jest dość prosta odpowiedź - dopytywał. Na to kandydatka Konfederacji odparła: - Nie powiem, bo trwa kampania i jest to dosyć niepoprawne politycznie. Nawet w samej partii zdania są podzielone, więc… Chciałabym, żeby pan uszanował, że na razie wolałabym się wstrzymać ze swoimi sympatiami.

d2wms52

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wielkie odkrycie na dnie morza. Przeleżał tak 90 lat

Tymi słowami kandydatka Konfederacji zszokowała dziennikarza. Drążąc temat, przypomniał, że przecież liderzy partii - Krzystof Bosak i Sławomir Mentzen - mówili, że dobrze by było, gdyby Rosja połamała sobie zęby na Ukrainie. Torkowska stała jednak na stanowisku, że w partii są różne głosy i każdy ma "prywatne poglądy", a jej zdaniem Ukraina przegra wojnę z potężną Rosją. Lepiej, by stało się to szybciej, aby oszczędzić ofiar. - Myśli pan, że Ukraina ma jakiekolwiek szanse z Rosją? Nie bądźmy naiwni. Rosja jeszcze nie wykorzystała na Ukrainie nawet 15 proc. swojej siły - stwierdziła kandydatka do Sejmu po czym dodała, że: "każdy karabin wysłany teraz na Ukrainę pcha tych ludzi do wojny".

Źródło: Goniec.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2wms52
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Wyłączono komentarze

Elementem współczesnej wojny jest wojna informacyjna, a sekcje komentarzy stają się celem działań farm trolli. Dlatego zdecydowaliśmy się wyłączyć komentarze pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2wms52
Więcej tematów