Trwa ładowanie...
d33qau4

Kamila Gasiuk-Pihowicz w #dziejesienazywo: cieszę się z obecności partii Razem w wyborach

Kamila Gasiuk-Pihowicz z .Nowoczesnej stwierdziła w pojedynku wyborczym #dziejesienazywo, że bardzo cieszy się z obecności partii Razem w wyborach parlamentarnych. - Łączy nas postulat rozdzielenia państwa od Kościoła, sprzeciw wobec finansowania religii z budżetu - podkreśliła.

Share
d33qau4

Kandydatkę .Nowoczesnej cieszy próba rozbetonowania sceny politycznej przez mniejsze ugrupowania. Maciej Konieczny z partii Razem przyznał jej rację, jednocześnie zaznaczając, że ich formacje mają różne programy polityczne. - Warto zauważyć wyniki badań Centrum Analiz Ekonomicznych, z których wynika, że tylko dwie partie umieją liczyć. Budżet dopina się jedynie w programach partii Razem i .Nowoczesna - podkreślił Konieczny w pojedynku wyborczym #dziejesienazywo.

Relacje między partiami są, delikatnie mówiąc, szorstkie. Razem oskarża .Nowoczesną o to, że chce wspomagać grupy biznesu i bogatych, .Nowoczesna nie zgadza się na podwyższanie podatków, jeden z głównych postulatów Razem. Partia Ryszarda Petru walczy o jednolitą stawkę podatkową "3x16".

d33qau4

Podziel się opinią

Share
d33qau4
d33qau4
Więcej tematów