Trwa ładowanie...
d2pma4n
d2pma4n
TVP

Kalisz: nie wykluczam, że zakończę działalność polityczną

Nie wykluczam i mówię to zupełnie otwarcie, że z tej formalnej polityki odejdę. Nie będę startował w wyborach ani z list SLD, ani Twojego Ruchu, ani z PO, bo jednak mam swoje zasady, którym jestem wierny - mówił w programie "Dziś wieczorem" w TVP Info Ryszard Kalisz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2pma4n

Ryszard Kalisz uważa, że kampania wyborcza jest prowadzona w sposób niepoważny i dlatego nie zamierza startować w wyborach prezydenckich. Polityk podkreśla, że na razie nie zamierza poprzeć żadnego z kandydatów. Zamierza jednak kandydować w wyborach parlamentarnych jako kandydat bezpartyjny.

Kalisz tłumaczy, że nie będzie startował ani z list SLD, ani Twojego Ruchu, a tym bardziej PO. I choć siedząc na "oślej ławce" jako wyrzucony z partii poseł ma zarówno po swojej prawej, jak i lewej stronie posłów z PSL, do tej partii również nie dołączy.

Dodał, że ma doskonały zawód (Kalisz z wykształcenia jest prawnikiem) i poza polityką również będzie obecny w przestrzeni publicznej. - Roman Giertych w sensie czysto formalnym jest przykładem, że po byciu wicepremierem można wrócić do zawodu. - Ja dużo wcześniej przed polityką wykonywałem swój zawód adwokacki. Giertych wrócił i osiągnął sukces zawodowy - wyjaśniał Kalisz.

d2pma4n

Podziel się opinią

Share
d2pma4n
d2pma4n
Więcej tematów