Trwa ładowanie...
d4m9k1e

Kaczyński rządzi ze szpitala

Jarosław Kaczyński cały czas przebywa w warszawskim szpitalu z powodu problemów z kolanem. Jak się okazuje, prezesa odwiedzili m.in. prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Beata Szydło czy marszałek Sejmu Marek Kuchciński.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kaczyński był tylko na krótkiej przepustce
Kaczyński był tylko na krótkiej przepustce (Newspix)
d4m9k1e

W mediach cały czas gorący jest temat stanu zdrowia prezesa Kaczyńskiego, a fotoreporterzy czatują przed szpitalem, w którym leży, i odnotowują przyjazd każdego polityka do placówki.

Według "Super Expressu" Kaczyński wręcz rządzi ze szpitala, przyjmuje telefony i wizyty. W poniedziałek polityka odwiedził premier. Lidera PiS odwiedziła także Beata Szydło. Rozmawiali kilka godzin. Według gazety również Duda pojawił się u Kaczyńskiego.

Z kolei "Fakt" wyjaśnia, że prezydent był w tym samym szpitalu w poradni stomatologicznej, która znajduje się w innym budynku placówki. "Oddział, na którym leży prezes Kaczyński i poradnia znajdują się w różnych budynkach, ale..." - czytamy w gazecie. To, czy Duda odwiedził Kaczyńskiego, nie jest więc pewne.

d4m9k1e

"Super Express" dotarł do najświeższych informacji o stanie zdrowia prezesa. - W najbliższym czasie prezes nie będzie miał zabiegu. Ma stan zapalny w kolanie, które go boli, i lekarze muszą tutaj zadziałać. Pewnie będzie to wymagało pobytu w szpitalu jeszcze przez kilka dni - zdradza polityk z otoczenia Kaczyńskiego.

Kaczyński od tygodnia leży w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów w Warszawie.

Kolano szefa PiS stało się głośnym tematem w mediach w poniedziałek, gdy fotoreporterzy uwiecznili jak dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego, gen. Grzegorz Gielerak, przyjechał pod dom Kaczyńskiego specjalnie po to, by dostarczyć mu kule ortopedyczne.

d4m9k1e

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Kamiński o prezesie PiS. "Całkowicie utracił kontrolę"

d4m9k1e

Podziel się opinią

Share
d4m9k1e
d4m9k1e
Więcej tematów