Trwa ładowanie...

Kaczyński o krytyce zachodnich polityków: żadne pohukiwania nie odwrócą nas z tej drogi

• Po raz 69. upamiętniono śmierć ofiar katastrofy smoleńskiej
• - Jesteśmy coraz bliżej prawdy o Smoleńsku. Prawdy o tym, co naprawdę się wydarzyło, jakie były przyczyny katastrofy - mówił Jarosław Kaczyński przed Pałacem Prezydenckim
• Prezes PiS odniósł się też do wypowiedzi zachodnich polityków, którzy krytykują decyzje polskiego rządu

Share
Kaczyński o krytyce zachodnich polityków: żadne pohukiwania nie odwrócą nas z tej drogi
Źródło: WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka
d44w43h

Jarosław Kaczyński mówił przed Pałacem Prezydenckim, że Antoni Macierewicz jest od sześciu lat „na pierwszej linii walki o prawdę”. - Dojdziemy do tej prawdy, niezależnie od tego jak jest trudna, bo być może jest trudna - zaznaczył. Lider PiS wyraził też nadzieję, że prezydent Andrzej Duda „dotrzyma słowa” i w miejscu krzyża przed Pałacem Prezydenckim pojawi się tablica upamiętniająca ofiary katastrofy smoleńskiej.

Jarosław Kaczyński zapewnił, że rząd jego partii będzie dalej aktywnie wprowadzał swój program w kolejnych dziedzinach. Nawiązał przy tym do wcześniejszego spotkania z górnikami. - Mówili o tych, którzy są winni różnego rodzaju nadużyć, często nawet śmierci górników, a którzy ciągle są w kopalniach, różnego rodzaju urzędach. Odejdą, z całą pewnością odejdą. Będziemy naprawiać Polskę - mówił.

d44w43h

Kaczyński odniósł się też do krytyki zachodnich polityków, którzy wypowiadali się negatywnie na temat rządów Prawa i Sprawiedliwości. - Żadne naciski, żadne pohukiwania i słowa, które nigdy nie powinny paść, a szczególnie z niemieckich ust, nie odwrócą nas z tej drogi - mówił. Ponadto prezes PiS zaznaczył, że „kolejne sprawy” będą załatwiane, „kolejne problemy” będą rozwiązywane.

- Będziemy czynili Polaków szczęśliwszymi, a Polskę silniejszą - podkreślił, dodając, że będzie zrealizowany „wielki program świętej pamięci Lecha Kaczyńskiego, który poległ”. – Ta droga została wyznaczona i dojdziemy nią do końca - podkreślił Jarosław Kaczyński kończąc swoje przemówienie.

Zobacz także: Rzeczniczka PiS broni kandydatury Jacka Kurskiego

d44w43h

Podziel się opinią

Share
d44w43h
d44w43h
Więcej tematów