Trwa ładowanie...

Kaczyński: będziemy bojkotować to radio

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział, że jego partia prawdopodobnie będzie bojkotować Radio ZET. - Chcemy wyraźnie powiedzieć, że mamy już tego dosyć - powiedział prezes w wywiadzie dla serwisu mypis.pl. O Monice Olejnik powiedział, że przewodzi atakowi na PiS i powinna pracować w partyjnej gazecie PO, a nie "udawać, że jest obiektywną dziennikarką".

Kaczyński: będziemy bojkotować to radioŹródło: PAP
d41qpk2

Sprawa dotyczy programu "7. Dzień Tygodnia" w Radiu ZET 27 lutego, kiedy to studio opuścił poseł PiS Mariusz Błaszczak. Zareagował w ten sposób na pytanie Moniki Olejnik o konferencję Jarosława Kaczyńskiego z poprzedniego dnia. - Co miał prezes na myśli, mówiąc że aparat państwowy jest używany do walki politycznej, panie przewodniczący? - pytała Monika Olejnik.

- Nie przychodzimy na dyskusję, żeby być ofiarą ataku ze wszystkich stron, któremu przewodzi sama pani Olejnik, która ma prawo do swoich poglądów politycznych, ale w takim razie niech się zgłosi do PO i najmie do tamtejszej gazety - mają jakiś "POgłos", i niech tam sobie popracuje, a nie pracuje w radiu udając, że jest obiektywną dziennikarką - powiedział Kaczyński w wywiadzie dla mypis.pl.

d41qpk2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41qpk2
Więcej tematów