Trwa ładowanie...
dm18jch
Kaczyński: aby przyszła dobra zmiana dla Polski, trzeba pójść na wybory
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.TVP

Kaczyński: aby przyszła dobra zmiana dla Polski, trzeba pójść na wybory

Prezes PiS Jarosław Kaczyński wyraził w sobotę nadzieję, że w kolejną rocznicę katastrofy smoleńskiej, sprawy właściwego upamiętnienia jej ofiar będą już "na dobrej drodze". Ale - dodał - by przyszła "dobra zmiana" dla Polski, trzeba pójść na zbliżające się wybory i trzeba wyborów "pilnować".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dm18jch

W sobotę wieczorem, jak każdego 10 dnia miesiąca, odbyły się w Warszawie uroczystości upamiętniające ofiary katastrofy z 10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku.

- Dzisiaj mija pięć lat i sześć miesięcy od smoleńskiej tragedii i chciałem tylko wyrazić nadzieję, że kiedy przyjdzie moment, kiedy będziemy obchodzić szóstą rocznicę tej tragedii, sprawy z nią związane, sprawy dla których tutaj się spotykamy, tutaj przychodzimy, będą już na dobrej drodze: sprawa prawdy, sprawa właściwego upamiętnienia tych, którzy zginęli, w tym prezydenta Rzeczypospolitej Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki Marii - powiedział Kaczyński do zebranych przed Pałacem Prezydenckim.

dm18jch

Dodał, że głęboko wierzy, że tak będzie. - Ale to wciąż jest wiara nie pewność, bo pewność będziemy mieli 26 października. Wiecie państwo o co chodzi, wiecie co trzeba zrobić - mówił, a zebrani odpowiedzieli "wiemy, wiemy".

- Trzeba pójść, głosować i trzeba, proszę państwa, pilnować wyborów. I to wystarczy, to wystarczy żeby przyszedł ten moment tak potrzebnej dobrej zmiany, dobrej zmiany dla naszej ojczyzny Polski - powiedział prezes PiS.

Wybory parlamentarne odbędą się 25 października.

dm18jch

Podziel się opinią

Share

dm18jch

dm18jch
Więcej tematów