Trwa ładowanie...
d2r54hm

Jest list gończy za podejrzanym o zabójstwo w Płońsku

Prokuratura wydała list gończy za Mariuszem Dąbrowskim, który wczoraj rano zastrzelił 33-letniego mężczyznę w Płońsku na Mazowszu - podaje RMF FM. Sprawca uciekł z miejsca zbrodni. Policjanci ostrzegają, że nadal może mieć przy sobie broń palną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jest list gończy za podejrzanym o zabójstwo w Płońsku
(Policja)
d2r54hm

O zabójstwo w Płońsku policja podejrzewa 38-letniego Mariusza Pawła Dąbrowskiego, pseudonim "Lipek". Już w poniedziałek opublikowała jego zdjęcie. To mieszkaniec Płońska, wcześniej był wielokrotnie notowany za włamania i kradzieże. Funkcjonariusze ostrzegają, że 38-latek może być uzbrojony i niebezpieczny.

Strzał padł w poniedziałek po godzinie 9:00 na ul. Grunwaldzkiej między dwoma niewielkimi blokami. 33-letni Dariusz T. został zraniony w klatkę piersiową w okolicach serca. W ciężkim stanie trafił do szpitala w Płońsku, lekarzom nie udało się go uratować.

Jak podaje reporter RMF FM Paweł Balinowski, tuż przed śmiercią 33-latek ujawnił osobie, która udzielała mu pomocy, tożsamość sprawcy.

d2r54hm

Mężczyźni znali się, obydwaj byli notowani przez policję, a tragiczne w skutkach wydarzenia były prawdopodobnie wynikiem porachunków między nimi.

Funkcjonariusze czekają wciąż na wyniki sekcji zwłok 33-latka, by dowiedzieć się, z jakiej broni i z jakiej odległości oddano śmiertelny strzał. Broni tej do tej pory nie odnaleziono.

d2r54hm

Podziel się opinią

Share

d2r54hm

d2r54hm
Więcej tematów