Trwa ładowanie...

Jest akt oskarżenia ws. byłego funkcjonariusza SW. Chodzi o ciążę żony szefa Amber Gold

Łódzka prokuratura skierowała do Sądu Rejonowego w Łodzi akt oskarżenia ws. byłego funkcjonariusza Służby Więziennej. Mężczyzna miał przekroczyć swoje uprawnienia i wykorzystać seksualnie Katarzynę P., żonę byłego prezesa Amber Gold.

Share
Jest akt oskarżenia ws. byłego funkcjonariusza SW. Chodzi o ciążę żony szefa Amber Gold
Źródło: East News, fot: STANISLAW KOWALCZUK
d2ppz64

Byłemu funkcjonariuszowi Służby Więziennej zarzuca się niedopełnienie swoich obowiązków. Miał przekroczyć swoje uprawnienia i wykorzystać krytyczne położenie Katarzyny P. Doprowadził tym samym do obcowania płciowego z żoną byłego prezesa Amber Gold. W związku ze sprawą Prokuratura w Łodzi skierowała do Sądu Rejonowego akt oskarżenia - podaje PAP.

Katarzyna P. od połowy kwietnia 2013 r. przebywa w areszcie. Podczas pobytu w zakładzie karnym zaszła w ciążę i urodziła dziecko, które ma teraz trzy lata. Badania DNA potwierdziły, że ojcem jest były funkcjonariusz Służby Więziennej. Żona byłego prezesa Amber Gold wytoczyła Tomaszowi R. proces cywilny o ustalenie ojcostwa.

Początkowo kobieta zaprzeczała, że padła ofiarą wykorzystywania seksualnego. Odmawiała również odpowiedzi na pytanie kto jest ojcem jej dziecka i podkreślała, że nie czuje się pokrzywdzoną w sprawie. Strażnik więzienny został dyscyplinarnie zwolniony ze służby, wcześniej ukarano go naganą.

Zobacz także: A jaka jest Twoja Polska? Napisz do WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ppz64

Podziel się opinią

Share
d2ppz64
d2ppz64
Więcej tematów