Trwa ładowanie...

Jelenia Góra. Finał poszukiwań zaginionych dziewczynek

Poszukiwania zaginionych dziewczynek dobiegły końca. Policjanci z Jeleniej Góry znaleźli 10-latkę, która uciekła z domu dziecka w towarzystwie 9- i 13-letniej koleżanki. Dzieci są całe i zdrowe.

Share
Jelenia Góra. Finał poszukiwań zaginionych dziewczynek
Źródło: WP.PL
d1rgsy1

Zaginione dziewczynki odnaleziono w jednym z mieszkań w Jeleniej Górze. Zaginięcie zgłosili rodzice najmłodszej dziewczynki. Po raz ostatni była widziana w czwartek rano, gdy wychodziła do szkoły.

Dziewczynka nie dotarła na lekcje. Później okazało się, że zniknęły też jej koleżanki. 10-letnia podopieczna młodzieżowego ośrodka wychowawczego i 13-latka. Obie miały już na koncie ucieczki z domu.

d1rgsy1

Jelenia Góra. Finał poszukiwań zaginionych dziewczynek

Podinsp. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze informowała, że funkcjonariusze przeszukiwali parki, skwery, wszystkie szpitale, palcówki oświatowe, opiekuńcze oraz galerie handlowe. Po godzinie 15 poszukiwania zakończono. - Dziewczynki są całe i zdrowe - powiedziała policjantka.

Zobacz też: "Żmijowisko": Hanna Koczewska o roli zaginionej nastolatki

W południe funkcjonariusze opublikowali wizerunek najmłodszej z zaginionych. Dziewczynek szukano też za pośrednictwem mediów społecznościowych. To kolejne zaginięcie w ostatnich dniach. W poniedziałek odnaleziono 13-latkę z Nowej Soli, wciąż trwają poszukiwania 15-letniej Patrycji z Konina.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1rgsy1

Podziel się opinią

Share
d1rgsy1
d1rgsy1
Więcej tematów