Trwa ładowanie...
d3dzcfn

Jedziesz na Maltę? Internauta apeluje o pomoc

Zakochany w swojej zonie internauta apeluje poprzez serwis wykop.pl o pomoc w nietypowej sprawie. Mężczyzna rozbił ozdobny podgrzewacz do herbaty, który był prezentem pamiątkowym z Malty. Teraz chciałby odkupić żonie to, co zniszczył i poszukuje osób jadących lub przebywających w chwili obecnej na Malcie, które zechciałby mu pomóc.
Share
Jedziesz na Maltę? Internauta apeluje o pomoc
Źródło: WP.PL
d3dzcfn

Sprawa jest nietypowa. Mężczyzna przywiózł z podróży na Maltę prezent dla żony, którym była kopuła/dzban z grafikami pamiątkowymi tego kraju. Porcelanowy przedmiot bardzo ładnie świeci w ciemności i jak pisze: "jest to coś wyjątkowego z czym spotkałem się po raz pierwszy, moja żona podobnie". Prezent przypadł żonie do gustu i serca. Niestety internauta na skutek nieszczęśliwego wypadku stłukł przedmiot i nie może na żadnym serwisie aukcyjnym, ani w sklepie internetowym w Polsce odnaleźć takiego samego podgrzewacza.

Sklejenie rozbitego szkła niestety pozostawiło ślady kleju i przedmiot stracił wwalory estetyczne. Dlatego "niezdarny" mąż apeluje o zwykłą ludzką pomoc w zakupie takiej samej pamiątki z Malty. Sa na niej odbite rysunki Azzure Window (którego na Malcie już nie ma) i Blue Grotto.

Internauta zdradza, że przedmiot został zakupiony w sklepie w Silemie, obok Valetty i kosztował ok. 13 euro. Mężczyzna liczy, że uda mu się znaleźć osobę, któa zdecyduje się pomóc w tej nietypowej sprawie i przywiezie dla niego z Malty ten porcelanowy przedmiot.

d3dzcfn

Podziel się opinią

Share
d3dzcfn
d3dzcfn
Więcej tematów