Trwa ładowanie...
Policja
jastrzębie zdrój

Jastrzębie-Zdrój. Kompletnie pijana matka spacerowała z 8-miesięczną córką

Dziecko wyglądało na bardzo wycieńczone, odwodnione i zaniedbane. W wózku nie było żadnych rzeczy dla 8-miesięcznej dziewczynki. Za to pijana matka nie zapomniała zabrać ze sobą wódki.

Share
Jastrzębie-Zdrój. Kompletnie pijana matka spacerowała z 8-miesięczną córką
Źródło: Fotolia, Fot: Ravil Sayfullin
d1cdart

O pijanej matce spacerującej z dzieckiem w wózku zawiadomili policję inni przechodnie. Kobieta miała bełkotliwą mowę i chwiejny krok. Jak się później okazało, matka 8-miesięcznej dziewczynki miała 2 promile alkoholu w organizmie i prawdopodobnie znajdowała się pod wpływem środków odurzających.

Kobieta była agresywna, płaczliwa, nie wykonywała żadnych poleceń policjantów. W pewnym momencie złapała dziewczynkę na ręce, choć sama ledwo trzymała się na nogach. To zmusiło funkcjonariuszy do obezwładnienia kobiety.

d1cdart

Do czasu przyjazdu pogotowia 8-miesięczną dziewczynką zaopiekował się policjant. Dziecko było spragnione i wyglądało na odwodnione. W wózku była tylko pusta butelka ze smoczkiem oraz butelka wódki.

Zobacz także: Przysiadł na ławce w parku i zabił kaczkę. W internecie zawrzało

Jak relacjonują policjanci z Jastrzębia-Zdroju, dziewczynka dostała coś do picia i jeszcze przed przyjazdem pogotowia ożywiła się. Ratownicy po badaniach zdecydowali, że dziecko musi trafić do szpitala.

Kobieta została zatrzymana. Za narażenia życia lub zdrowia dziecka na niebezpieczeństwo może jej grozić kara nawet 5 lat więzienia.

_**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**_

d1cdart

Podziel się opinią

Share
d1cdart
d1cdart
Więcej tematów