ycipk-1s5kog

Jarosław Kaczyński ma swój ulubiony bar. Jedzenie zamawia niemal codziennie

Bar znajduje się kilkaset metrów od siedziby PiS. Po posiłki chodzą ochroniarze Jarosława Kaczyńskiego. Wiadomo już, co najchętniej je prezes.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński zamawia jedzenie w barze od kilku miesięcy
Jarosław Kaczyński zamawia jedzenie w barze od kilku miesięcy (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
ycipk-1s5kog

- Nie sprawdzają jedzenia – zdradza "Super Expressowi" pracownik baru, w którym od kilku miesięcy jedzenie zamawia Jarosław Kaczyński. Ochroniarze prezesa też sami jedzą tam posiłki. Ostatnio mieli zachwalać golonkę.

Jak ustaliła gazeta, prezes PiS najczęściej zamawia schabowego z ziemniakami i kapustą zasmażaną za 19 zł. To jego ulubione danie. Czasami zamawia też pierś z kurczaka albo dorsza smażonego.

Rzeczniczka PiS Beata Mazurek pytana, kto za to wszystko płaci, odpowiedziała "Super Expressowi", że sam Jarosław Kaczyński, z własnych pieniędzy.

ycipk-1s5kog

- Czujemy się zaszczyceni, że nasze tradycyjne polskie dania smakują osobie, która jest tak obyta w świecie. Choć sam prezes nigdy tu nie przyszedł – powiedział gazecie pracownik baru. I zdradził też, że raz zdarzyło się, iż pracownicy Jarosława Kaczyńskiego wrócili do baru, aby wymienić ryż na ziemniaki. Prezes ma je uwielbiać.

Zobacz także: Adam Bielan atakuje Pawła Kukiza. Cięta riposta

Gazeta nie podaje, jak często Jarosław Kaczyński wybiera schabowego. Przypomnijmy tylko, że statystycznie w Polsce jedna osoba zjada 1300 g mięsa tygodniowo. Natomiast Światowa Organizacja Zdrowia zaleca ograniczenie jego konsumpcji do 0,5 kg tygodniowo, bo jego nadmierne spożycie może szkodzić zdrowiu.

ycipk-1s5kog

_**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**_

Polub WP Wiadomości
ycipk-1s5kog
ycipk-1s5kog