Trwa ładowanie...
Jarosław Gowin: możliwa wspólna lista Kaczyński-Gowin-Ziobro ws. kryzysu państwa

Jarosław Gowin: możliwa wspólna lista Kaczyński-Gowin-Ziobro ws. kryzysu państwa

- Wczoraj spotkałem się z Jarosławem Kaczyńskim, rozpocznie się konsolidacja prawicy. Możliwa jest wspólna lista Kaczyński-Gowin-Ziobro w obliczu kryzysu państwa. Wierzę też, że PSL jest gotowe do rewizji sensowności swojego bycia w tej koalicji - powiedział w "Jeden na jeden” Jarosław Gowin, lider Polski Razem.

Share
d4jqtb0

- Sienkiewicz zapisuje się w historii jako pośmiewisko, nie ma najmniejszego autorytetu w podległych sobie służbach. Pozostawienie takiego ministra na czele resortu spraw wewnętrznych stwarza zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa - stwierdził Gowin.

Polityk zaznaczył, że jako były minister wie, że tego typu rozmowy - nawet jeżeli inicjatywa wyszła od Marka Belki - nie mogą odbywać się bez wiedzy i aprobaty premiera. - Niewyobrażalne jest, żeby jakikolwiek minister szedł na negocjacje bez wiedzy premiera. Nie wierzę w tej sprawie premierowi, zgadzam się z Palikotem, że już dawno jeden człowiek nie powiedział tylu kłamstw w tak krótkim czasie - podsumował były minister w rządzie Tuska.

Źródło: TVN24

d4jqtb0

Podziel się opinią

Share
d4jqtb0
d4jqtb0
Więcej tematów