Trwa ładowanie...
d395ldi

Janusz Korwin-Mikke znowu spotka się z krytyką? "Po to kobiety jeżdżą do Egiptu"

Janusz Korwin-Mikke odniósł się do wydarzeń związanych z tajemniczą śmiercią Magdaleny Żuk. - Egipt jest wśród Polek bardzo rozreklamowany jako kraj, gdzie mężczyźni są dobrymi, troskliwymi, a mało wymagającymi kochankami. Więc jeśli samotna kobieta tam jedzie, to w 95%. po to – ocenił lider partii Wolność.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Janusz Korwin-Mikke znowu spotka się z krytyką? "Po to kobiety jeżdżą do Egiptu"
(WP.PL)
d395ldi

- Gdy jakiś ksiądz zauważył, że samotne kobiety nie powinny jeździć do krajów arabskich, to "postępowa" część internautów zaatakowała go z nienawiścią. Pytali: "I co: kobieta nie powinna nosić spódniczek, by nie prowokować?". Tymczasem ów ksiądz miał absolutną rację. Jeśli kobieta wie, że na polanie obozuje kilkunastu podpitych facetów, to tak, nie powinna się tamtędy przechadzać w krótkiej spódniczce – stwierdził deputowany do Parlamentu Europejskiego.

- Kraje arabskie są bardzo różne, ale Egipt jest wśród Polek bardzo rozreklamowany jako kraj, gdzie mężczyźni są dobrymi, troskliwymi, a mało wymagającymi kochankami. Więc jeśli samotna kobieta tam jedzie, to w 95%. po to – uważa Korwin-Mikke.

Lider partii Wolność odniósł się również do działań detektywistycznych (najprawdopodobniej Krzysztofa Rutkowskiego). - Jak długo ludzie będą się nabierać na hochsztaplerów, którzy robią sobie reklamę przy każdej głośnej sprawie? Jak ktoś daje się nabierać genialnemu wszechstronnemu detektywowi, to potem trudno się dziwić, że daje się nabierać hochsztaplerom z PO, PiS, SLD czy PSL – zakończył Korwin-Mikke.

d395ldi

Podziel się opinią

Share

d395ldi

d395ldi
Więcej tematów